reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj na świecie. Relacje i gratulacje.

reklama
dzieki dziewczynki ;-) cudownie ze juz jest ze mna. Cycowanie powoli. jak juz mi sie uda wrpchnac cyca w dziubek to troche ciumka.... kurcze boli, zobaczymy jak to dalej bedzie
..
 
o łał! i znów tyle rozpakowanych :-p
dziewczyny moje gratulacje !! a dziewczynki niech rosną zdrowo ! :tak:

No, zostały 2 dni września :-p
 
reklama
No to u nas bylo tak:

O 13:30 przyjeli mnie na oddzial, podlaczyli pod KTG, skurcze na ok. 80% i rosly, jednak w pewnym momencie tetno malego strasznie spadlo, poruszali mna, potrzesli brzuchem i niby wrocilo do normy i lezalam jeszcze pare minut pod KTG, pozniej badanie na fotelu i rozwarcie na 5 cm, lekarz mnie wzial na porodowke, podlaczyli oxytocyne, po paru minutach przebili pecherz i byly zielone wody. Malego tetno zanikalo, byly tylko pojedyncze uderzenia, wiec od razu mnie zwiezli na operacyjna na CC, dostalam znieczulenie ogolne, wiec pamietam juz tylko po wybudzeniu jak mi powiedzieli, ze z synkiem ok:tak: stracha nam napedzil, ale najwazniejsze, ze jest caly i zdrowy:)
 
Do góry