reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
Witam, miałam robione badanie p16/ki67 wyszło ze są białka dodatnie ? 🥺 nie wiem czy dobrze zrozumiałam z nerwow 🥺 22.09 pilnie na szpital wycięcie 🥺 jest aż tak zle ?
Ja to się już pogubiłam. Po raz pierwszy wyszedł ci cin1 tak? Tzn leep mały czasami robią diagnostycznie, wycinają cienki plaster, zamiast biopsji punktowej. Nie ma co panikować, będzie dobrze. Na spokojnie dowiedz się co planują.
 
U mnie powiedziała lekarz,ze może zamiast biopsji zrobi mały leep, taka mała pętla, nie standardową. Wtedy będzie miała kółko szyjki przy strefie transformacji i mały kawałek kanału wycięte i zobaczą co tam jest. Tez nie wiem, czy to dobry pomysł. U mnie niby cytologie czyste, ale kolposkopia już nie. A właśnie, a jak twoja kolposkopia?
 
U mnie teoretycznie minęły trzy tyg od cytologii. Nie wiem czy już mogę świętować. Miałam plamienia. Dam mojemu ginowi jeszcze dwa tyg. On zawsze dzwoni, jak coś mu się nie podoba. Jeśli tego nie robi to oznacza dobre wyniki. Czyli oznaczałoby to, że od 2,5 roku nie mam problemów z HPV 16, 18 i jakąś 40stką niskookogenna.
 
reklama
Do góry