reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

widzę, że dyskusja wraca w kółko do jednego tematu ;-)

Lili, spacerówki jeszcze nie prałam, ale wydaje mi się, że co się da zdjąć można do pralki wrzucić, na jakieś delikatne pranie, a reszta jak dziewczyny pisały gąbka i myju myju
 
reklama
She - jak ja mogę być głodna jak my codziennie i ledwo zipię? :-p

Dzięki Dziewczyny za rady co do prania wózka, czyli zakupię gąbeczkę i będę jechać.

EDIT:
GosiaLew - nadejdzie ten moment, u nas też dłuuugo stypa była. :tak: Bo tak jak piszesz, padałam na pyszczek i ani siły ani chęci.
 
Witam :-):-)

Moja Potwornica śpi, więc udało mi się trochę podczytać :-):-)
Ale miałyście produkcję :szok::szok:

Lili pytałaś o zęba (4) Darii. więc tak... :-p Ona miała wtedy chyba 3 miesiące, no i niby nam się ząb pojawił. Stukam łyżeczką, no dźwięczy... Jednak mimo wszystko przeraziło mnie to, więc... zabrałam małą do znajomej dentystki :sorry2::sorry2: A dokładniej do 2 :-p:-p No i okazało się, że to niby ząb, ale jeszcze nie mleczny, tylko jakiś tam przedmleczny (to się jakoś nazywało, ale już nie pamiętam). To się zdarza, ale baaaardzo rzadko, podobno niektóre dzieci się nawet rodzą z takim czymś. Miało wypaść, no i chyba po 2-3 tyg. już tego nie było. I oto cała historia. ;-)



W ogóle nie chwaliłam się Wam... Znalazłam pracę... A nawet 2 prace :sorry2::sorry2:
Jedna była pracą moich marzeń, zgodną z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, ale ... w Warszawie :dry:Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że M ma 2 prace tutaj, z których na dodatek póki co nie może zrezygnować. Miałam więc jechać sama :dry: Jednak w ostatniej chwili stchórzyłam - stwierdziłam, że nie dam rady widywać się z małą tylko w weekendy i odmówiłam. Trochę mi smutno, ale D najważniejsza!
Praca, którą mam obecnie, to nic specjalnego. Umowa o dzieło, ale zawsze parę groszy. Wykonuję ją z domu, z własnego kompa plus od czasu do czasu spotkanie z klientem. No i też jednak "w zawodzie" :sorry::sorry: Nie o tym marzyłam, ale jeszcze mam czas na "karierę".

Spadam myć włosy
sorry2.gif
 
Ja mam długie włosy...ale moje W. chyba bardziej kręcą gołe ramiona ;-)
A. jest fanem cycków :-p A ja mam kompleks, bo takich dużych jeszcze nie miałam, a dwa jak Ada wydudni to są takie sklapuciałe :zawstydzona/y::-:)hmm: Buuu :-(


Daaa - gratuluję pracy, takie jest życie, że wyborów trzeba dokonywać, grunt to ich nie żałować w późniejszym czasie, choć to zawsze różnie, a człowiek potrafi gdybać. Aaaa to już wiem co z tym zębolem, no proszę jaka Daria szczególna :)
 
Bo to z reguły tak jest na odwrót...z tymi pragnieniami.

Daa GRATULUJĘ pracy.

Lili mam nadzieje że nie mówisz o tych kompleksach swojemu A...bo oni i tak tego nie zauważają, i dla niego pewnie jest cud-malina.
 
Mysza - nie mówię, on i tak się ślini :zawstydzona/y::-p

A tak z pragnieniami jest na odwrót - moje marzenie to ciacho z ciemnymi włosami, ciemne oczy, ciemna karnacja, brzuch jak kaloryfer, taki co to się ogoli tu i tam i dba o siebie - no nic dalej marzę, może w drugim wcieleniu mózg z sercem wygra ;-)
 
Ostatnia edycja:
hehe... brzuch jak kaloryfer... mój miał daaaaawno temu :-p:-p teraz śladu nie ma :-p:-p ale w sumie u mnie to samo :sorry2::sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dziewczyny jakie macie foteliki 9-18?
i jakie łóżeczka turystyczne? dokupowałyście do nich materacyk specjalny?
 
reklama
Hi hi hi... to życzę w przyszłości takiego ciacha.

Ja to chyba dalej zakochana jestem jak na początku, bo mnie się ciągle wydaje że mam w domu idealnego faceta...choć do wzoru ciacha opisanego przez Lili to mu wyglądowo daleko, choć brzuszek zgrabniutki bardzo.

Daa ja właśnie chyba się zdecyduję na Romer, bo tutaj jest dobra promocja z bazą http://www.amazon.co.uk/Britax-Safe...f=sr_1_3?s=baby&ie=UTF8&qid=1312450296&sr=1-3 choć jeszcze myślę o MC Tobi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry