reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
No właśnie Aga a ja mimo radości łezki po kryjemu przecierałam.i widzialam moje niunie w trumience tak jak je pożegnałam i powróciło pytanie dlaczego:( ale zaraz patrzyłam na Julka i myślałam sobie,że może właśnie dlatego żeby on był.bo przecież po bliźniaczkach nie zdecydowałabym się na ciąże w tak krótkim czasie.i czasem myślę,że on jest po to żeby zrobić coś dobrego.
 
Jestem! Jeszcze nie potrafię określić czy jestem po tych świętach wypoczęta czy zmęczona ;-) Jutro wybywam na cały dzień do Poznania, więc do zobaczyska wieczorkiem :tak:

Ola** - tutaj wszyscy rozumieją co czujesz wiesz o tym prawda?
 
wiem wiem ale pamiętam Lili jak sobie myślałam,ze super,ze masz Adunie bo Ci lżej.i mnie z błędu wyprowadzałaś.a teraz sama wiem czemu,a przeciez tak bardzo kocham mojego szkraba i nie oddałabym go za nic:)
lili podróżniku:)
Agata a jak w końcu z małą? babci podrzucasz?

a w ogole to Julian urósł:) już ciuszki 56 na styk więc już nie nosimy , a 62 w większości dobre.ewentualnie zawijam trochę.
do mnie jutro koleżanka wpada z sierpniowym synkiem.na spacerek pójdziemy a potem herbatka u mnie
 
Ja zerkam tylko na chwilke wiadomo czemu, wystarczy spojrzec tylko na zegarek......
Jeszcze troszke i do Was dołacze ale spokojnie nie spieszy mi sie tak bardzo, niech przyjdzie moje dziecie w wyznaczonym czasie
Ale poki co przesyłam kazdemu dzieciatku mnóstwo całuski a Was drogie mamuski pozdrawiam cieplutko
I juz mówie DOBRANOC:-)
 
Pati.b Ty jako pierwsza napisałaś na lipcóweczkach 2010 na których jestem ja, ale Ci sie wtedy nie powiodło z dzidziusiem, a teraz widze jesteś szczęśliwą mamusią. Chciałam Ci pogratulowac bo wiem jak bardzo pragnęłaś maluszka po dwóch aniołkach i wtedy liczyłaś że będziesz lipcową mamą. Cieszę się że masz syneczka i jeszcze raz gratulacje
....innym świeżo upieczonym mamom także

lipcowa mama, też Michałka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry