reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

kobietko - witaj . czas szybciutko leci. Wykorzystajcie ten czas dla siebie.
Gosiu - a jaką metoda cwiczycie bobath czy Wojtą. Ja dalam rade tylko tydzień ojtą. Pola wyła wniebogłosy. Potem znalazłam rehabilitanta ktory ćwiczył bobath

Ja nie wiem, dzisiaj były pierwsze zajęcia, takie rozpoznanie w zasadzie, nawet nie wiedziałam, że są jakieś metody

Kobietka szybko Wam miną te 2 lata. Zdrowie najważniejsze, wylecz wszystko. U nas w porządku, Kuba rośnie tylko ma trochę nie tak z napięciem mięśniowym i chodzimy ćwiczyć żeby nie miał zbyt dużych opóźnień w rozwoju.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

ja tak na chwilę.

Ada - 100 lat. Rośnij zdrowa!

I dla chłopaków z okazji pół roczku też samych radości:)

A nasza mała dziś znowu bardzo marudna..ech te zęby..dodatkowo cały czas jej w nosie coś charczy...

A ja jakoś nie mam weny..bo nam się trochę atmosfera na wyjeździe popsuła ale dużoby opowiadać.

Dobrej nocki kobiety.
 
Lilianko sto lat dla Adusi! Ale to zlecialo, ja też pamietam dobrze te posty, jak byłam po nich przerażona czekającą mnie CC :-)
No i dla naszył chłopców półroczniaczków Kubusia, Boryskai Tomeczka rowniez wszystkiego najlepszego!!!

Daa, na kurki rady są dwie, wytruć je :-) albo zamienić się na tę drugą działeczkę, która jest trochę dalej, ale bez kurek. O ile do zamiany dojdzie, bo ludzie na wsi są mocni w gadaniu, a w czynach juz gorzej. Na szczęście to nie własciciel kurnika chciałby się z nami zamieniać, tylko inny sąsiad (oferuje działkę w następnej wsi a dzięki naszej powiększyłby sobie swój półarowy ogródek, więc chyba mu zależy) więc nie trzeba nic wymyslać z uczuleniami :-).
Choc w sumie przyzwyczaiłam się już do tej działeczki i nawet gdakających kurek. Przez to, że jest ukryta między zabudowaniami jest dość intymnie, przywieźliśmy z niej dzisiaj wiaderko śliwek, właśnie smażę powidła :-)
 
Witajcie,

Kobietka,
szybko zleci, korzystajcie z czasu tylko dla siebie, bo później będziecie go mieli malutko, jak Szkrabik się pojawi - tego Ci życzę*


POLA, wszystkiego naj...naj..naj od e-cioci i Miłoszka :)


A u mnie chyba pojawiła się druga @....nie wiem tylko czy się rozhula...nie miała kiedy przyjść...w sam raz na jutrzejsze wesele wrrrrrrrrrrrr....
Miłego dnia Wam życzę*
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy wszystkim cioteczkom i bb-dzieciaczkom za życzenia :))))))))))))))))))))

przywieźliśmy z niej dzisiaj wiaderko śliwek, właśnie smażę powidła :-)
Ewitka - no zanim tu weszłam zastanawiałam się co Ty na forum o 2 w nocy porabiasz :)

GosiaLew - i od tego jest forum właśnie, człowiek uzupełnia swoją wiedzę od innych mamusiek i chwała za to bb i bb-ciotkom, że chcą się wiedzą dzielić :tak:
Aniołki - jak tam Olaf z przemieszczaniem się? ;-)
Kaira - jak się czuje Lena? Zdrówka :tak:
Kobietka22 - zdrówka życzę, ja podczytuję CPP i wiem co się u Ciebie dzieje, życzę by choroba poszła w las, a Ty zakładaj TO zeszłoroczne bikini i paraduj przed m., a niech się chłopak jeszcze nacieszy tylko Tobą, po po starankach będzie już w trójeczkę :)

A ja wczoraj tak zaczytana we wspomnienia, że kompletnie zapomniałam napisać życzonka dla Tomusia, Boryska, Kubusia i Julci - zdrówka i radości! :laugh2:

No a dzisiaj dla Poli :tak::
Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.
 
Ostatnia edycja:
90.jpg

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Polusi
życzy Marta i Tomaszek


 
Poluniu, Adzik wszystkiego najlepszego Słoneczka:tak:
i żeby Rodzice się Was słuchały:-D

A my po szczepieniu, Mikoś zniósl dobrze:tak:
Doktorowi coś nie podobało się z bioderkami
unhappy.gif
mimo, że na usg w 7 tygodniu było wsio oki...
od dzisiaj jest na urlopie i nie zrobi nam kolejnego usg ( ma specjalizację w chorobach dziecięcych, więc nie wysyłał do ortopedy tylko on robił usg), ale dał skierowanie do ortopedy. Mówił, że długo nie będziemy czekać, bo Maluchy szybko przyjmują, więc poszłam od razu się zarejestrować, a tam nowa baba i do mnie z tekstem, że na 28 listopada
shocked.gif
realmad2.gif
mówię jej, że dr Majewski mówił, że nie będziemy długo czekać, to powiedziała, żeby zadzwonić w poniedziałek, bo będzie koleżanka, która dłużej pracuje
baffled5wh.gif
Parodia
realmad2.gif
realmad2.gif


a to my z chrztu:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
POLUNIU Kochana
Idzie miś,żyrafa wielka,
lew grzywiasty,
mysz maleńka,
wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
- masz o jeden roczek więcej!

Dla Tomusia, Boryska, Kubusia i Julci - miłości, zdrówka i radości!
Lili z Lenka wspaniale nie to dziecko. Blizna ładnie zagojona zrobili jej w fałdzie brzusznej wiec nie będzie widać pod bikini, w końcu mamy okres turlania przewracania czołgania bez bólu i płaczu całę dnie urzęduje na brzuchu i na ziemi.
Zaczęła pokazywać humory co chwile się złości, aż się czerwieni. Wczoraj poszła spać z tatusiem o 18 wstała o 7-30 :szok::szok: oczywiscie pobudki co 3 h. Rano kąpiel i wyruszamy na spacer. Dziś tak miałam noc z d..... bo stary dostał udaru cieplnego w pracy bo mają kosmiczne temp, i musiałam go leczyć kroplowami, i miksturami :p jest już dobrze a ja dziś na nockę spadam.
Zamówiliśmy też wakacje do Grecji Korfu na tydzień jedziemy z moim bratem będzie weselej
Ewciu super ze po szcepieniu ok.
Ewitko to super propozycja:)
Aniołki jak Olafek??
Kobietko tak jak napisałam na wcc czekam z Tobą te 2 latka:)
Agnieszko co ty piszesz o brzuchu?? Po ciąży zostają:p Fajnie że zkaupy udane
Ja robię brzuszki i nie umie sie już ruszać a brzucho dalej sterczy
 
Do góry