reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Martusionek ja byłam ze skierowaniem z 3 tygodnie temu i wyznaczyli mi termin, jutro się wszystkiego dowiem co i jak. I tak czekanie 3 tygodnie to nie długo, bo jedna z lutówek to chyba 2 miesiące czekała.
 
reklama
ewcia - zuch chłopak:)

martusionek
- fajny wózeczek:) My mamy espiro metro i jesteśmy bardzo zadowoleni, Amelka też:) Jejku przypomniałaś mi, że ja też powinnam zbadać tarczycę, bo już chyba ze 3 m-ce wynikó nie robiłam, i też się boję że się posypały tymbardziej że czasem zdarza mi się zapomnieć leku wziąć.

Aga34
- trzymam kciuki za środę. I czekamy tu na Was:)

silentenigma - gratulacje:) Niech Michalinka zdrowo rośnie!

kaira - pewnie ząbki

gosialew - oby się udało dojechać bez korków.

A u nas wczoraj tragedia, wieczorem Amelka tak strasznie płakała, że aż się czasem sina robiła. K był wtedy z nią akurat bo ja byłam w kościele. Mówił, że już nie wiedział jak ją uspokoić, na trochę pomagał gryzak. A dziś widać 2 ząbka, więc chyba jest winowajca. Dziś też już nie było takiego marudzenia. Ogólnie to górskie powietrze chyba służy Amelci, bo jak jesteśmy na dworzu (a prawie cały czas jesteśmy - chociaż pogoda póki co pochmurna) to prawie cały czas słodko śpi.

Ściskam Was mocno!
 
Jestem, w skrócie impreza udana ;-)

Podczytywałam co i jak u Was, ale na odpisywanie przyjdzie czas kiedy indziej, bo ten tydzień to masakra jest/będzie, bo szef od finansów na urlop od soboty i do piątku muszę mieć wszystko pozamykane :sorry2:

Wiolka - a dajecie Jej coś na te zęby żeby tak się nie męczyła, a Wy z Nią. Gratulacje zębów
Aga34 - powodzenia
silentenigma - bombowo Kochana
GosiaLew - powodzenia na rehabilitacjach
Martusionek - a leki masz zapisane i przy lekach tak się rozjechała?
Just - jak Sz.?
Kasikz - a u Was jak impreza?
Agata - nie nadrabiaj tylko już bądź na bieżąco
Aniołki - no Olaf bombowo się widzę rozwija
Ewcia - skoro ksiądz olewał Go, to on i olał księdza i sobie drzemał, super, że jestes zadowolona
Alicja - nacieszona P?
Annas - halo jestes tam?
Kaira - jak Lenka? Mam nadzieję, że super dobrze
Ola** - super zdjęcia z wakacji
Ewitka - dla mnie ważniejsze od przystanku autobusowego jest PKP, osobiście nie przeniosłabym się do wiochy bez PKP bo zimą ten przystanek autobusowy często i gęsto na niewiele się zdaje, no i wiocha a wiocha, ech w sumie PKP też nie dało rady, ja mam ten plus, że mieszkam na trasie Warszawa-Poznań-Berlin i jest to jedno z lepszych połączeń

Miałam nie odpisywać :-p Komu nie odpisałam pseplasam, lecę do A. :zawstydzona/y:

Acha Ada już więcej chodzi po nogach niż po kolanach :tak:

Co roczku swoje przemyślenia wkleję później, bo nie omieszkam się podzielić ;-)
 
lili - raz posmarowałam jej jakąś maścią którą polecił panw aptece,ale darła się jeszcze bardziej, wieć nie wiem...ogólnie to tylko wczoraj tak płakała.
Może coś polecacie?
 
Witajcie,
jestem po wizycie u gin. Na jednym jajniku mam torbiel, a na szyjce polip - póki co i jedno i drugie do obserwacji. Macica, biorąc pod uwagę jej przejścia, źle nie wygląda, jedynie co zaniepokoiło ginkę to blizna na macicy...oczywiście też do obserwacji. Przyjść po kolejnej @...ot tyle u mnie...

Miłego dnia*
 
Witam!

Lilli czekamy na relacje z imprezy i oczywiście na fotki!!!!
Co do tarczycy rozjechała mi sie po porodzie:-( przed porodem jeszcze byly idealne a teraz drastycznie spadają wchodząc w większą nadczynność spróbuję napisać do swojej endo. leki przyjmuje cały czas.

Wiola my stosujemy jeszcze Camilia.

A gdzie podziała się Agniesia82???????????

Przespaliśmy cała noc ale od 3 dni nie ma kupy i chyba dziś bedą wspomagacze bo zaczyna się już płacz u mego dziecka więc samo raczej nie zrobi:-(

MIŁEGO DNIA!!!!!
 
Ewelina28 - sporo tego do obserwacji i oby samo znikło. A co jej się nie podobało z blizną? Póki co ona bardzo świeża jest, więc chyba ma jeszcze czas na zabliźnienie się tak na fest :sorry:

Martusionek - to pisz do endo i nie zwlekaj, :tak: bociany Was atakują więc warto to pilnować, bo a nuż ;-)

Wiolka - tego w aptece jest mnóstwo na zęby dentinox, camilia, bobodent, kurczę ful tego, wielu moich znajomych psika tantum verde podobno działa błyskawicznie, pytałam lekarza, nie ma przeciwwskazań, więc następnym razem pójdzie w ruch tantum verde, choć dentinox dobrze nam się sprawdza. Skórka chleba do mymlania, taka twardsza, ale musisz wtedy mieć Ją na oku non stop, no i nie wiem czy chcesz Jej dać, to już Twoje decyzje :tak: Możesz Jej tam paluchem te dziąsła masować albo szczoteczką. U nas z każdym zębem jest bardziej marudnie, boląco, a idą kły, podobno najgorsze :confused2:

Znikam do pracy :confused2:

Acha i w sobote ścięłam drastycznie włosy, na boba, do ucha, czuję się fantastycznie i wspaniale i Adrianna przez pierwsze 45 minut nie chciała do mnie iść, głos i zapach mamy, ale to nie moja mama, wyglądam jak nie ja i strasznie mi z tym dobrze i czemu zwlekałam tyle czasu, fryzjerka bombowa, koszt niewielki 25 zł. Zrobiłam sobie też brewki od razu i jestem jak nowo narodzona :))))))))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Lilijanna, blizna, jakby ma lekki "przesuw", cokolwiek to znaczy. Z tego wszystkiego zapomniałam ją spytać o szczegóły, bo to nie był dobry dzień na wizytę...ja byłam chaotyczna, rozkojarzona i ogólnie do doopy...
Co to nowy fryz robi z kobitą ;-)
 
reklama
hej,

jak zwykle - miałam popisać a weny brak :-/

Jak poczytałam o fryzjerze Lili to odgrzebałam na poczcie zakupiony kupon z Groupona do fryzjera - całe szczęście jeszcze ważny i to do 30.09 :-)

Lili, fajnie, że jesteś zadowolona z odmiany :-)
Szymonek miewa się ok. Dzisiejsza nocka super, swoje chyba robi to, że T mniej mu daje spać w dzień. Ale dzieć od kilku dni zaczął się ślinić na potęgę, więc coś się pewnie dzieje w paszczy...
Martusionek, dbaj o tę swoją tarczycę

Co do zębów, to jakoś u nas nie widzę super efektów camili i dentinoxu - albo ja nie umiem używać, albo za późno aplikuję, albo nie działają. Mój lekoman uwielbia Ibufen - ale tego to wiadomo staram się nie używać za często. Ostatnio to wręcz go oszukałam, dałam Ibufenu na smaka, co by się uspokoił (bo po 1 ml to boleć by nie przestało, ale lekoman był usatysfakcjonowany, że dostał to co chciał. skubaniec nie daje się oszukać, że wapno ze strzykawki to jest to samo ;-))

A wczoraj miałam przeczucie, tylko napisałam, że trzeba się brać za robotę i za 5 minut dostałam opiernicz ;-) wróżka czy co ;-)
 
Do góry