reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Przeglad bebenkow! :-D
As, duuuzy masz jak na poczatek... Kurcze, spooory... Czapeczka bombowa.
Ewelina, gdzies Ty slonce dopadla?
Emy, Rajmund popatrzyl i stwierdzil ze zapomnialas rano o Activii bo jak na ciaze to nie wyglada...:-D Pieknie trzymasz linie!
Ilonka, mnie sie zdaje, czy brzuszek opadl? Dosc nisko go masz... Fajnie looka spod sweterka. ;-)
Ssabrinaa, masz kawal brzuszka... Piekny. Jeszcze chwila i wylot!
 
reklama
Kłaczek mi też się wydaje, że brzusiol opadł, ledwo się trzyma na skórce :-D mam nadzieje, ze się nie oderwie od reszty :-D

Ssabrina spoko nawet jakbyś miała jeszcze parę kg przybrać to ja już ważę 80kg więc tego nie pobijesz :-D a brzuchol mam totalnie do przodu wyciągnięty, w obwodzie 120cm :baffled: czyli dzidzia mi rozciągnęła brzuch o 55cm :sorry2:
 
Ślicznie dziewczyny wyglądacie :):) Ja juz też bym chciała być w 9 m-cu jeszcze trochę. Emy jak zobaczyłam palmy morze nie wiem co mi jest ale bardzo bym chciała gdzieś pojechać odpocząć w morzu tak cieplutkim się wykapać aaaa marzenia...

Patrze na rzeczy dla maluchów na ubranka łóżeczka komody wózki Boże szok pieniężny poprostu:-D:baffled: muszę jakoś to wszystko rozplanować bo jeszcze Kacpra pokój nie wiem od czego zacząć. Pod koniec listopada mam zamiar zacząć kupować tym bardziej że podatek u nas wchodzi na ubranka i będą droższe, kurcze niby na początku troszkę w rozmiarze 56 i 62 a jak się większy urodzi moja koleżanka urodziła przez cc córkę 5 kg wyglądała jakby miała 3 m-ce rozmiar 72:-p odrazu. Niby przy cukrzycy też duże dzieci się rodzą ale ja mam kontrolowana cukrzycę sama nie wiem głupia już jestem z ubrankami poczekam do grudnia prezenty pod choinke tylko Szymon z Kacprem dostaną :-D
Aha pytanie do was kiedyś mówiłysmy o farbowaniu włosów a co myślicie o o malowaniu paznokci??? I zmywaczach do paznokci czy to jest dla dzidzi bezpieczne??
 
Ewelinka ja malowałam paznokcie od samego początku ciąży, do zeszłego miesiąca nawet miałam żelowe paznokcie u stóp, teraz się zapuściłam, ale myślę że nie ma co popadać w skrajności. Zmywacz zawsze można kupić bez acetonu.
Ja też podzieliłam sobie zakupy dzieciowe, bo faktycznie na każdym kroku na hasło dziecko wszystko winduje w górę o 100%. Ja zaczęłam od 6 miesiąca składać wyprawkę
 
dzis bezsenna noc :baffled:

As jaki fajny! faktycznie szybko wyskoczyl...

Ewelinka super z was rodzinka!
i rozgladaj sie za wyprawka, bo ani sie obejzysz a juz bedziesz w 9 m-cu..

ilonka wcale ale to wcale nie wygladasz na te 80kg...

klaczek, wydaje mi sie ze w tej bluzce mam mniejszy beben. w sumie mam jeszcze czas zeby brzusio dojzal...
zreszta i tak mi z nim ciezko, w koncu jakby nie bylo przytylam 12 kg

a tak wogole kochana to strasznie tu ciebie brakuje, wiem ze jestes ostatnio zajeta, ale nie zapominaj o nas

Sabrinko mam nadzieje ze chorobsko szybko minie, kuruj sie ladnie

buziaki kochane brzuszki!
spijcie smacznie!
 
Emy, ja tylko spytam gdzie jest te 12kg bo jakos nie widac... Jestes szczuplutka i tylko ta malutka pileczka z przodu... Slicznie!
Moj beben juz sie turla przede mna... Wczoraj zlazilam sie jak dzika, a jak sobie pochodze to mi staw biodrowy napitala - ciezko dziadowi i zaczyna cholernie piec. I na tym calym car boocie, Rajmund w jakichs srubokretach grzebal, a ja sobie podeszlam kilka metrow w bok i wcisnelam dupsko w takie krzeselko laczone ze stolikiem - kawiarenka jakas wystawila sobie cos w rodzaju ogrodka opartego na takich mebelkach. Kurcze, ciasne to jak diabli, ale bylo na moment odciazyc kopytka. Obok dwoje ludzi w mocno srednim wieku sprzedawalo "quady" - bardzo tu poplularne wozki dla niepelnosprawnych, takie na akumulator. Posiedzialam, Rajmund za chwilke podszedl i jak to on, poglaskal, przytulil, spytal czy wszystko w porzadku... Wstalam, ruszylismy dalej i nagle babeczka od tych "quadow" (tak na jakies 8m daleko) wola "congratulation!" Opadla mi szczena w okolice kolan... Podziekowali, ona jeszcze spytala czy wszystko w porzadku... Kurcze... dziwne, ale mile. Nie znam kobitki.
 
reklama
Witajcie ciężarówki:)
Ależ macie śliczne brzuszki:) Ilonko- Twój wygląda już tak, jakby lada chwila mała mieszkanka miała wychodzić, więc długo już się nie naczekasz:)A u Emy jest śliczna piłeczka. A As mnie absolutnie zachwyciła, bo na takim samym etapie jesteśmy. Kasia - ja też startuję od 75 kg, więc na razie mam wypchaną oponkę. I dwa dni temu odkryłam, że nie wchodzę już w żadną ze spódniczek, które nosiłam jeszcze miesiąc temu. Jednak w drugiej ciąży brzuszek szybciej wychodzi.
Póki co walczę z mdłościami. Jak do tej pory zaliczyłam jedno spotkanie z muszlą klozetową i staram się jakoś trzymać - zawsze powstrzymuje mnie myśl, że zwymiotuję tabletki, które przecież biorę dla dzidzi. Ale czasem jest taaaaaaaaak trudno. W poprzedniej ciąży pomagało mi częste jedzenie, a teraz jedzenie tylko pogarsza sprawę, więc już nie wiem, jak sobie radzić.
Za tydzień mam wizytę u gin. Póki co zrobiłam zlecone przez niego badania m.in ddimery i wyszły za wysokie. Zobaczymy, co mi powie.
Życzę Wam wszystkim miłego dnia:)
 
Do góry