reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Cześć babeczki moje kochane!

Troszkę poczytałam ale nie dam rady każdej odpisać. Coś dzisiaj mam niesprzyjający dzień. Jestem zmęczona ciągłym lataniem do szpitala do mojego synusia :zawstydzona/y: Na razie dalej jest pod obserwacją.
A mnie dzisiaj nawet rano coś muliło! Może to znak, że dzidziuś rośnie i ma się zdrowo? Nie mogę się już doczekać piątku!

Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna i trzymam kciuki za każdą potrzebującą :tak::tak::tak:

Jankesowa właśnie doczytałam. Super, że dzidzia rośnie zdrowo! Strasznie się cieszę! Pozdrowionka
 
reklama
Jankesowa gratuluje pieknych wiesci od lekarza:-)

Zjola zdrówka zycze dla synusia,a ty chociaz w nocy dobrze wypocznij, wyspij sie:-)
A mdlosci... nono widze ze dzidzia daje o sobie znac :-)
 
Carii to może się razem umówimy na tą glukozę to se razem wypijemy bo ja też jadę jutro na te badanie i się boję wyników!!!

A propos piersi to mi zaczyna lecieć siara czy to źle?
 
Carri wielkie dzięki!

Martusionek mnie w pierwszej ciąży też leciała siara dość wcześnie i nie była to żadna nieprawidłowość. Po porodzie karmiłam synka przez 9 miesięcy bez większych problemów.
 
Martusionek hehe troszke mamy daleko od siebie :)) Ale zapewne w myslach bedziemy nawzajem siebie wspominac :)
A co do siary to tak jak Zjola pisze nie ma sie czym sie martwic, to normlny objaw....
Wyczytalam gdzies ze .... W drugiej połowie ciąży gruczoły mleczne zaczynają już wydzielać niewielkie ilości pokarmu i przygotowywać się do pracy.
U mnie poki co jednak sucho w biustonoszu :))
 
Na forum styczniowym ostatnio poruszano temat o brodawkach powiedzcie mamuski czy wy jak karmicie swoje dzieci to czy to jest potworny bol, brodawki moga krwawic ??? I jak mozna o nie dbac wtedy ??? Czy moze poprostu juz w czasie ciazy jakos trzeba przykladac na to uwage...
Mówili o jakis masciach, nawet niektore wspominaly o occie...

I druga sprawa od czego to zalezy ze mama ma pokarm czy od nastawienia przede wszystkim psychicznego czy to tez zalezy od produktów jakie jemy w ciazy???

Bolą oj bolą -krwawią pękają:baffled: no niestety trzeba zacisnąć zęby i przetrwać -to trwa tylko tydzień -ja zagryzałam kołdrę z bólu przy karmieniu... niestety nic nie wolno z brodawkami robić!!! bo można je tylko uszkodzić -żadne masaże octy i tarcia!!! nic to nie da:no: do szpitala kupić masć np purelan i od początku smarować sutki, wietrzyć w nocy piersi itp

Co do mleka -od przyrody to zależy chyba -ja całe życie byłam przekonana że nie dla mnie karmienie piersią a jako jedyna na sali miałam nawał i tyle mleka że 6 mogłabym wykarmić... :baffled: nie wiem od czego to zależy ale są dziewczyny które z pierwszym dzieckiem nie miała mleka, walczyły o pokarm i skończyło się butlą a drugie z powodzeniem karmią cycem

Przyroda:-p Pamiętaj tylko o jednym -jak dziecko będzie głodne każ dokarmić!!! jedno karmienie butlą niczego nie popsuje a Ty odetchniesz

Ok spadam spać:-)
 
Ja się melduję...

Mam dzisiaj bóle okresowe... Jednak wcale się z tego nie cieszę :sorry2::sorry2: Dowiedziałam się dzisiaj, że położnictwo w szpitalu, w którym zamierzam rodzić w związku z remontem zaczęło przeprowadzkę :baffled::baffled: I do połowy przyszłego tyg jest zamknięte :baffled::baffled: Tak więc muszę mieć plan B... bo na chwilę obecną nie wiem, na który szpital się zdecydować :baffled::baffled: Muszę to raz dwa przemyśleć, bo jakby coś zaczęło się dziać, to nie mam pojęcia gdzie jechać :sorry2::sorry2:

Jankesowa gratuluję tak dużej dzidzi :-D:-D;-);-)
Martusionek mi siara leci od 17 tyg... Od 30 tyg jest jej duuuuużo... Ostatnio jak się obudziłam, to miałam cały przód bluzki mokry :sorry2:
 
Hej
Jankesowa super, że z dzidziolkiem wszystko dobrze. A to było badanie genetyczne?
Gosiu mam termin na kwiecień, Pati jeżeli możesz mnie dopisać, to proszę.
Daa to masz teraz mały problem, a te bole okresowe to chyba znak, ze się zbliża godzina W:)
Martusionek, Carri powodzenia jutro na badaniu, oby wyniki wyszły dobrze no i zeby czas szybko minął.
Zjola trzymaj się, a dzidziuś na pewno rośnie zdrowo.
Jeżynka powodzenia w szukaniu mieszkania
Ola81 ale masz wielkiego kawalera, miejmy nadzieję, ze się jeszcze obróci.
Ola widzę, ze szaleństwa zakupowe w pełni o i Gosia powoli dołącza:)
Dziewczyny dzięki za rady od głowy;) Na razie od dwóch dni jest lepiej, ale rano piję kawę. To dla mnie nowość, ponieważ przed ciążą kawę piłam sporadycznie. A poza tym to wszystko ok (mam nadzieję, ze z dzieckiem też) wizyta dopiero za miesiąc.. chciałabym chociaż ruchy czuć... wiem muszę być cierpliwa.
Dobrej nocy.
 
reklama
Annas ja poczułam ruchy dopiero w 20 tyg i to się jeszcze zastanawiałam czy to ruchy. Teraz już nie mam wątpliwości że to ruchy, bo są wyraźniejsze. Na pewno szybko Ci zleci do tego czasu.

Martusionek a ty wynik na czczo glukozy masz dobry czy też podwyższony, bo jak na czczo jest dobry a po obciążeniu zły to wtedy to nie cukrzyca, ale nietolerancja glukozy, z tym ,że też trzeba uważać, ale nie ma aż tak drastycznej diety.

Jankesowa dobrze, że wszystko z dzidzią ok.

A ja niczego nie kupiłam dziś, bo nie mogłam się zdecydować, nawet na firanki. Więc jeszcze poszukam.
 
Do góry