reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
kłaczek, v_jolka, ogromniaste gratulacje! Czekam z niecierpliwością na relacje.
As, ale miałaś fajny dzień, super.

A ja byłam na pobraniu krwi. Pierwszy raz skorzystałam z dużego brzucha i weszłam bez kolejki, bo tyle ludzi było.
 
Hej dziewczyny mam pytanie, od wczoraj mam taki dziwny bół jak na okres, który przechodzi po nospie ale na krótko, nie chce panikować puki - moze to braxtony, najgorzej w nocy spać nie mogę, masakrycznie wszystko boli, spojenie a do tego cały bębenek.....
 
Kłaczek MEGA GRATULACJE!!!!!!! :-D:-D:-D Super przeczytać takie wiadomości z rana w poniedziałek ;-)A nie mówiłam że do końca tygodnia urodzisz :cool2:? Na styk udało mi się przewidzieć :-)
A co do wpychania się w kolejkę widzę że vjolka- lutówka wyprzedziła kłaczka :-pRównież gratuluję i dużo zdrówka życzę. Zastanawia mnie tylko te clexane na koniec... Czy oni chcieli tą heparyną wyhamować akcję porodową? Zawsze wydawało mi się, że specyfiki rozrzedzające krew są wręcz zabronione na finiszu ciąży, bo mogą powodować wzmożone krwawienie podczas porodu. Tak czy siak, grunt że wszystko skończyło się happyendem ;-)

Edit: aha nie tak do końca z tym happy endem... Dopiero doczytałam na wieściach całą historię... Współczuję przejść na końcówce ciąży :-(Także również trzymam kciuki żeby Wojtek zdrowo rósł, byś mogła jak najszybciej się z nim zobaczyć i niebawem wrócić do domu. Zdrówkaaaaa!!!!
kahaka śliczne mebelki wybraliście :-)
aga_cina a Wy super pościelkę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kahaka czekam do wieczora jak bóle nie ustąpią to dzwonię do ginki i jadę na oddział, mały szaleje w brzuchu więc jest oki. Mam nadzieję że sobie jeszcze pomieszka w brzuszku ;)
 
kłaczku, Vjolka ogromne gratulacje dla Was! Super, witajcie po tej stronie brzuszka Karolku i Wojtusiu:)
As dobrze się bawiłaś, to super! oby jak najczęściej taki dobry humor Ci dopisywał;)
poroniona84 a Ty już prawie na finiszu,ależ to zleciało.

Miłego dnia życzę!
 
reklama
Vjolka gratuluje Wojtusia po tej stronie, niech zdrowo rośnie
Kłaczku jeszcze raz gratuluje, super super, witamy Karolka, szybkiego powrotu do domu.
Kasiuleczka spokojnie, jak mówisz zadzwoń do gin i sie upewnij od czego mogą być te bóle. dzidzia jeszcze niech posiedzi w brzuszku.
 
Do góry