reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Emy - cóż mogę napisać by nie wydało się to trywialne? Nic.. nie przychodzi mi do głowy.
Niestety nikt i nic nie jest w stanie poskładać Twojego serduszka w całość, tego serduszka które po raz drugi rozpadło się na milion małych kawałków. W głowie mi się nie mieści i gula w gardle rośnie bo po prostu brak mi słów.
(*) dla Jasieńka
(*)(*) dla Jego braci..

Pamiętaj że tutaj zawsze znajdziesz pocieszenie i w tym miejscu znajdziesz osoby które chcą Cię wysłuchać... a jeszcze bardziej pomóc.
Pamiętaj nic w życiu nie dzieje się bez celu. Choć trudno to mówić gdy kolejny raz Matka i Ojciec musi pochować swoje dziecko......


 
reklama
Emy kochana, pisz tutaj kiedy masz ochote. Mi forum bardzo pomoglo.
Dlaczego tak sie stalo? Przy porodzie cos sie stalo? Az mi ie nie chce przypominac co teraz czujecie...
Czy masz tam jakas dobra przyjaciolke?
 
Emy kochana tak bardzo mi przykro:( wiem,że nic nie jest w stanie ukoić Twojego bólu.Nie wiem co napisać,bo tak naprawdę to nic już nei zmieni:(Nie potrafię wyobrazić sobie tego co czujesz.Tak bardzo chciałabym żeby to był tylko zły sen.malutki Jasio ,mała bezbronna kruszynka ,nie powinno tak być! Emy nie wiem jak ale bedziemy Cię wspierać!!! nie damy Ci się załamać! zostań tu z nami i jak tylko dasz radę pisz.ściskam Cię najmocniej jak potrafię! I modlę się żeby razem z Twoimi synkami i naszymi wszystkimi aniołkowymi bobaskami był w lepszym świecie bez bólu
 
Emy - Ewcia3004 nie ma neta, ale my tu dzisiaj miałyśmy smsowy boom i cytuję Jej słowa "Przekaż proszę, że jestem z Nimi". To samo od Eweliny28, She, Zjoli, Wiolki1982.
 
Emy, jak będziesz widziała jakiś sposób na to, żebyśmy mogły Ci jakkolwiek pomóc to pisz tu o tym, bo ja nie mam pojęcia co mogę sensownego zrobić w całej tej sytacji, choć całym sercem chciałabym odjąć choć cząstkę z Waszego bólu...
 
Emy to nie moje forum.Znamy się z innego.Zapraszam też do nas tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/pozeg...ymalam-jednego-w-ramionach-52692/index70.html
Zawsze jestem...Pamiętaj,że nie musisz być silna.Nie musisz być dzielna.Masz prawo do bólu,do cierpienia do łez...bez względu na to co powiedzą ludzie...
Tak nie powinno być...ale niestety tak jest.
Chciałabym usiąść koło Ciebie i Cię po prostu przytulić byś mogła sobie popłakać...
 
reklama
Do góry