reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wiecznie niezadowolony

witaj LorenB. milo ze do nas zajrzalas:-) ciesze sie ze twoj M. odpuscil ale najbardziej sie ciesze ze z dzidzia o.k. oby tak dalej. nie forsuj sie i dbaj o siebie. bo tym samym dbasz o malenstwo. ono jest teraz najwazniejsze:-) buziaki dla was:***
a reszta co tak cicho?????
 
reklama
Loren ;-) super ze jestes ;-) byle nadal w dwupaku ;-)
3maj sie cieplo ;-)

u mnie nawet OK choc moze lepiej nie zapeszac...(tfu tfu - na wszelki wypadek)
wlasnie mi malz kupil nowa kanape i nowe fotele - kanapa jeszcze nie jest do konca zmontowana wiec nie bede sie na jej temat wypowiadac ale fotele - bajka!!! wysokie - nie mam brzucha na kolanach, nie potrzebuje dzwigu zeby wstac ;-) no i troche sie bujaja ;-) a kiedy malz je zamowil? jak bylam w szpitalu ;-) jakis zysk z Wielkanocy w szpitalnym lozku jest ;-)

3majcie sie cieplo ;-)
 
wiesz co? ta kanapa... sprezyna wylazla i robila mu dziury w gatkach i koszulkach ;-/

a w szpitalu wyladowalam bo mloda postanowila juz wyjsc... zostalo jej to wyperswadowane i mam nadzieje ze zrozumiala ze ma tam jeszcze troche posiedziec ;-)
 
Hej dziewczyny ,miło,że się znowu pokazałyście ,ja jestem wasz fan:-Dwierny podczytywacz ,cieszę sie ,ze brzuchole się uspokoiły i zdrówko wróciło,a ,że mężowie tacy grzeczni to już wybitne szcżeście. Mstrugala jak ty to robisz,że się nie odzywasz jak On nadaje,no w życiu nie wytzrymałam ,żeby się nie odezwać jak mnie wkurza ...zdradz sekret?:tak:
 
HELLO. rubi znaczy sie ze nowe meble dzieki sprezynie:-)... hmmmm... ciekawe:sorry::-D. no ale jesli chodzi o wymiane ,,asortymentu domowego,, kazdy powod dobry:tak:. ta twoja mala to niech sie nie wyglupia i niech siedzi w tym brzusiu;-). gdzie jej lepiej bedzie?! ( no oczywiscie puki co;-)). u nas bez zmian. raz lepiej a 3 razy gorzej... ech...
madziulanatasza to wszystko przyszlo z czasem:happy::-p. kiedys tez jak nie odburknelam to przezyc nie moglam.... ale to chyba tez zasluga mojej corci. tak jakos jest ze jak w malzenstwie sie nie uklada a jest dziecko to kobiecie juz wisi kiedy maz sie czepia. ja tak przynajmniej mam. jest moje malenstwo przy mnie wiec mam wszystko. a jak cos nie wyjdzie to zawsze mozna poszukac nowego tatusia;-). a poza tym chyba na to tez sklada sie to ze mimo niewielu lat juz dosc duzo w zyciu przeszlam( a pewnie to jeszcze nie koniec). zycie i problemy ksztaltuja czlowieka...
 
HELLO. rubi znaczy sie ze nowe meble dzieki sprezynie:-)... hmmmm... ciekawe:sorry::-D. no ale jesli chodzi o wymiane ,,asortymentu domowego,,
Hmmmm - a czy M to asortyment domowy czy tez raczej Sprzet Automatycznie Zrzedzacy ??;-) fajnie by bylo gdyby toto tez dalo sie wymiec jak sie popsuje :-)

Z tym "odpowiadaniem" to u mnie tez ciezka sprawa - na poczatku odpowiadalam i zaczynala sie wojna , potem zamykalam sie w biurze by "zejsc awanturze z drogi" i mialam w domu tzw "ciche dni".
Teraz poprostu wychodze z domu ;-) i wracam po min godzinie :-)
m sie wtedy podpytuje gdzie bylam a ja mu na to ze gdyby nie byl taki nieznosny to bym wziela go ze sobai nie musial by pytac :-)
Przyznam sie tez ze postepuje dosc nieladnie : ubieram sie w kombinezon motocyklowy z "zamiarem" przejazdzki -nim dojde do drzwi M sie uspokaja - chyba zrobilby wszystko bylebym z brzuchem nie wsiadala na motor :-)
 
reklama
Hmmmm - a czy M to asortyment domowy czy tez raczej Sprzet Automatycznie Zrzedzacy ??;-) fajnie by bylo gdyby toto tez dalo sie wymiec jak sie popsuje :-)
w sumie jak sie dobrze zastanowic to po przeszczepie mozgu byloby OK ;-)
a jak sie tego nie da zrobic to chociaz zeby mozna dzwiek wylaczyc...moze jest jakis tajny wylacznik? ;-)
 
Do góry