reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Czolem Dziewczynki!

najnowsze nowosci...
W srode mamy rezonans,
w czwartek RTG klatki piersiowej i badanie nerek,
w piatek jesli wszystkie wyniki beda ok chca w narkozie wyjac cewnik centralny.
W niedziele jedziemy nad morze na 5 dni...
Och, och, zapiera mi dech, czuje sie jakby mi ktos usiadl na klacie...
Niech bedzie czysto, niech bedzie spokojnie...

14-go minal rok jak Filipek obudzil sie rano i plakal i nie mogl sie wysiusiac :(

Ale za to dzis wazy 9,86kg na golaska :) mierzy 76cm, biega, tupie, skacze, kopie pilke lewa nozka, uwielbia jaja, nalesniki, omlety, ziemniaczki, rosolki, gardzi miesem, surowymi warzywami i owocami, potrafi jesc sam lyzeczka i widelcem, ktore chwyta prawa raczka, podobnie jak inne Majowczatka wyrzuca rzeczy do kubla na smieci, wola 'mama', 'mniam-mniam', 'nie', 'tak', 'dzie', robi pierdzioszki jak zobaczy nasze gole brzuszyska, tanczy.
I zarasta wloskami :) powiedzialam, ze teraz niech rosna i rosna, potem pomyslimy o fryzurze. Chyba jest blodynkiem ;)
Cycujemy i chcemy jeszcze do 2 lat pocycowac, potem sie zobaczy.
Ma niestety ustawiczne problemy z kupka, nie zrobi jednego wielkiego kupska, tylko z 8 malych, odparza sie, protestuje przy przewijaniu. Nie wiem juz czy to nie efekt terapii jaka przeszedl.

To tak z grubsza :) Teraz na bezdechu, aby do piatku!
Buziaki!
 
Czekamy na kolejne dobre wieści. Fifi bardzo dzielny chłopak, no i mama się z cycusiem nie poddała - cycujcie sobie jak długo chcecie, a z nad morza koniecznie zdjęcia. Teraz trzymamy kciuki najmocniej zaciśnięte.
 
Bubbles kochana jestescie bardzo dzielni 3mam kciuki za caly ten tydzien;) Wyjazd bedzie milym zakonczeniem;) Filipek jest kochany Fajnie ze biega kopie;) Nie rozni sie niczym od naszych malenst mimo ze tyle lezal;) ekstra;) A pieluszek u nas Zuza tez niechce zakladac co ja mowie ona wogole jak ma sie przebierac ubierac jest histeria i wyrywanie ( w zlobku idealnie sie zachowuje) Tak wiec chyba trzeba czekac az minie;)
 
Byle do piątku kochana tylko koniecznie napisz nam zanim sie wypuscicie na morskie szaleństwo jak wyniki wszystkich badań bo czekamy tu zbiecierpliwieni i sciskamy kciukasy.
Buziaki dla naszego małego bohatera!!
 
reklama
Bubbles cieszę się że tak super się Fifi rozwija i apetycik dopisuje:) Igi tez gardzi owocami:( Z warzyw uwielbia ogórki:)a z obiadów mięsko:):)
Kochana wierzę że wszystkie wyniki będą ok, a wyjazd i odpoczynek Wam się należy po tym całym roku stresów:( Buziaczki dla Was
 
Do góry