reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles cieszę się z dobrych wieści. A tym że Fifi nie chce jeść się nie przejmuj, mój Igi też ostatnio wybredny:( widocznie taki okres mają nasze dzieci:) Buziaki dla Was
 
Bubbles, bardzo bardzo sie ciesze, ze wyniki sa pozytywne, ze plucka sa czyste i bardzo rowniez sie ciesze, ze traci optymizmem z twoich wiadomosci tzn, ze ty nie masz dola i mozesz swoim optymizmem i wiara obdarowywac swoje maluchy. Jestem z toba caly czas. Caly czas o was mysle i modle sie za Fifcia.
 
Bubbles, oby jak najwięcej takich dobrych wieści! Strasznie się cieszę i życzę, żeby otworzyła się puszka z dobrymi nowinami. Ściskam Was przeokropnie:)
 
oj dobre wieści dobre i oby tylko takie już były! kochana jesteście wspaniałą rodzinką , tak dzielnie się wspieracie i dzielicie obowiązkami :tak: cały czas mocno trzymam za Was kciuki i wierzę że Filipek pokona chorobę.

a Adi cieszę się że tak dobrze sobie radzi widać jest bardzo dojrzały i odpowiedzialny - nauczył się tego od mamy :tak:

Całuski i pozdrowionka od Szymka i Filipka dla Twoich skarbów! :* :*
 
BUBBLES WY CHYBA TAKZE MACIE TO KRZESELKO???!!



Jeżeli macie krzesełko do karmienia Antilop z IKEA, to przeczytajcie poniższą informację.
IKEA wycofuje wysokie krzesełko ANTILOP z zabezpieczeniem - IKEA
www.ikea.com
IKEA prosi klientów, którzy posiadają wysokie krzesełko dziecięce ANTILOP od dostawcy #17389 z datą produkcji 0607-0911(RRMM), by niezwłocznie skontaktowali się z Działem Obsługi Klienta sieci IKEA
 
reklama
Bublles cieszę się bardzo z fantastycznych wyników, az mi się cieplutko na serduchu zrobiło. Na pewno wyniki rezonansu też będą ok. Trzymam mocno kciuki. Wielka buźka dla Was!
 
Do góry