reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles masz cudownego synka i w dodatku takiego roześmianego, nic nie widać, żeby był chory :-) niee martw się, niedługo wyzdrowienie i zostaną tylko wspomnienia.
A wesołe dziecko łatwiej dochodzi do siebie niż smutasy :) a już szczególnie kiedy ma obok kochających ludzi.
Buziaki dla Was :*
 
reklama
Kochany Nasz malusi skarbuś :* jest tak słodziutki i takie ma bystre oczka ! żabcia słodziuchna Nasza! Ucałuj go z całych sił i powiedz mu że bardzo go kochamy i wspieramy! :*
 
Bubbles jak dobrze,że znowu do nas piszesz.My cię tu ściągamy myślami:tak:
Fifcio jaki uśmiechnięty.Widać,że nie podda się za Chiny ludowe;-)Przesyłam mu słodkiego buziaka :-)
 
No sliczny on jest! I dobrze sie trzyma! To ze schudl to w tej sytuacji naprawde normalne, dzieci traca apetyt i chec jedzenia. Na pocieszenie dodam, ze takie maluszki naprawde lepiej to wszystko znosza niz starsze dzieci. Dawaj mu cyca, jesli chce i wszystko inne co lubi, by go zachecic, a jak tylko bedzie mial chwilke wytchnienia od terapii i sie lepiej poczuje wroci mu apetyt i nadrobi niedobory.
Juz Ci napisalam na maila o szczepieniach, a raczej ze w trakcie terapii nie wolno, bo moga one miec u oslabionego organizmu niekontrolowane konsekwencje, ale dodam tylko, ze teraz prowadza Was onkolodzy i oni decyduja, a nie GP, poinformuj swojego GP o sytuacji, bo teraz wszystkie kontrole stanu zdrowia i rozwoju dziecka beda pewnie bezposrednio w szpitalu, a do GP nie bedzie po co chodzic, on i tak nie jest kompetentny.

calusy
 
Bubbles, może i Fifciu jest szczuplaczek, ale jaki radosny i uśmiechnięty!:) Dziewczyny mają rację, ciałka na pewno szybko nabierze. Trzymajcie się ciepło kochani nasi:)
 
Bąbelku jak to dobrze, że Filipciu zniósł dobrze chemię. Wygląda ślicznie, oczka ma przekochane. Będzie dobrze, musi być, wierzymy w to ze wszystkich sił. Jesteście bardzo bardzo dzielni, a zwłaszcza Filipek kochany. Ściskamy Wam mocno:)
 
Bubbles po trzeciej chemii to on super wygląda, ja myślałam że faktycznie taki chuderlaczek, ale nie jest źle, powiem nawet szczerze że moja Nadia nie dużo grubsza jest o ile wogóle. Zobaczysz jak się spotkamy że dużej różnicy nie ma. Buziaki
 
reklama
Bubbles ale Filipek jest kochaniutki, boże jest taki słodziutki, że bym Go schrupała, a słodkie pultaski szybko powrócą. Cieszę się bardzo, że tak ładnie zniósł kolejna sesje. Caluje Was bardzo mocno!! Trzymajcie się!
 
Do góry