reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Kochana dokładnie serce wali jak oszalałe i milion myśli się kołacze po głowie co lepsze jak to będzie itp...! ale kochana jesteście w dobrych rękach i mocno wierzę w to że każda podjęta decyzja jest tą właściwą dla Filipka ! trzymamy cały czas kciuki za Was! bądźcie dzielni jak do tej pory i trwajcie razem ! :*

MamaFlavi- dziękujemy :*
 
reklama
Bubbles aż mnie zamurowało jak przeczytałam o operacji...ale tak sobie myślę, że może to lepiej że chcą usunąc tego guza, może właśnie im szybciej Fifciu się go pozbędzie tym lepiej, może dzięki temu uniknie powikłań po kolejnych chemiach...Nie jestem lekarzem, więc wierzę, że wiedzą co robią i wyleczą naszego dzielnego Filipka! Bubbles będzie dobrze, zobaczysz! Modlę się za Was cały czas, trzymajcie się i bądźcie silni. Bubbles daj znać jak tylko się czegoś dowiesz. Ściskamy mocno!!
 
Bubbles też jestem zdezorientowana tymi wiadomościami od ciebie. Ale skoro lekarze podjęli taką decyzję,to znaczy chyba,że jest szansa na to by Fifi był zdrów. Trzeba im zaufać.Trzymam kciuki za was.U nas trwają do dziś rekolekcje,więc pomodlę się za Fifiego.
mamafalvii :**
 
Ostatnia edycja:
Bubbles kochana wiem że ci ciężko, w takiej sytuacji musisz zdać się na lekarzy oni wiedzą co robią. Muszę ci powiedzieć że ja nigdy nie byłam zbyt religijną osobą a teraz odkąd się dowiedziałam o chorobie Fifcia modlę się za was kilka razy dziennie.
MamaFlavi za ciebie i twoja rodzinkę również trzymam kciuki aby już wszystko było dobrze.
 
Bubbles skoro guz nie reaguje to może faktycznie lepiej go chemią nie szprycować,może usunięcie teo cholerstwa jest najlepszym wyjściem.Na pewno podejmiecie najlepszą decyzję:***
 
Bubbles nie mogę zrozumieć tak nagłej zmiany, wierzę jednak, że lekarze wybiorą najlepszą możliwość leczenia i pomogą Fifiemu. Modlimy się i trzymamy kciuki!
 
Kochana Bubbles to faktycznie troche dezorientujace wiesci - nie spodziewalam sie tak naglej zmiany planow ze strony lekarzy.. musicie byc skolowani.. ale wierze, ze to fachowcy, wielcy w swojej dziedzinie.. i dzieki bogu w tym wszystkim, ze leczycie sie 'tam' nie tutaj.. ehh... No nic, teraz trzeba dokladnej konsultacji z urologiem - martwie sie o ten pecherz... i wtedy zapadnie ostateczna decyzja.
Oby wszystko bylo dobrze - oby guz, jesli kwalifikuje sie do operacji dal sie raz dwa! usunac i sladu nie bylo po nim!
Trzymam kciuki &&&&& i duzo cierpliowsci i sily przesylam! ;** Ucaluj Fifiego!
 
Bubbles musisz wierzyc że lekarze wiedzą co robią.
Ściskam was mocno bo przed wami trudne chwile i decyzje będziemy się za was modlic żeby kochany Filipek wkoncu wygrał tą batalię z tym cholerstwem.
Zdrówka Filipku
 
Bubbles kochana takie zmiany decyzji najczęściej wychodzą na dobre :tak: Mojej mamie zmienili jak już leżała na stole, miało być nieinwazyjne badanie a nagle wpadł lekarz i ostatnie co mama usłyszała to kroimy:szok: I całe szczęście jak się później okazało. Prawda jest taka, że dopóki lekarze nie zobaczą z czym walczą, nie mają należytej pewności czy dobrze walczą.

Fifi to silny bąbel, tak jak napisały dziewczyny trzeba zaufać lekarzom i razem z nimi pokona to cholerstwo.
 
reklama
Bubbles, wierzę że będzie dobrze, bo musi! Jesteście silni, tyle już złych doświadczeń przeżyliście przez ostatnie miesiące, że teraz nowa decyzja lekarzy o zmianie sposobu leczenia musi pomóc Filipkowi. Modlę się i wierzę i mimo natłoku obowiązków cały czas myślę o Was.
 
Do góry