reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles - przeczytałam od początku, łzy w oczach stały mi przez cały czas gdy czytałam, natomiast moment prezentu od dziewczyn to potok łez, który nie szło zatrzymać. Mocno sobie postanowiłam, że przeczytam od początku, a nie od końca. Jesteś cudowną osobą, cudowną mamą, cudowną koleżanką.

Trzymam za Was kciuki. Masz cudownych chłopaków, pięknie razem wyglądają. Pokonacie to draństwo i wygracie tą walkę. Będę częściej wpadać i kibicować.

Buziaki dla Filipka.
 
Fifi słodyczy moja :-) Mało zdjęć! Chcę więcej!

Czytam wstecz, myśl o przeprowadzce może i uciążliwa (wiem co to znaczy przenosić się i przenosić) ale z drugiej strony brak uwiązania do mieszkania/domu daje taką możliwość, to czemu nie skorzystać. Szczególnie, że wszystko się ku temu skłania.


Nieustannie o was myślę, o naszym małym bohaterze i jego wspaniałej rodzince:tak:


Edit: miałam zapytać jeszcze. Jak z wagą, czy Fifiołek coś przybrał?
 
Ostatnia edycja:
Bubbles jaki kochany śmieszek malutki:-) a ten dziubek na jednym ze zdjęć- istnie do buziaka:-) kochana masz z kogo byc dumna:-) no i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wyniki rezonasnu i żeby sie żadne chorobsko ani Alexa ani Filipka nie czeopiło
 
reklama
Do góry