reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles, niech się Aleksiu cieszy, że nie jesteście tu na miejscu, bo Twoje chłopaki mają tyle koleżanek i kolegów, że codziennie mielibyście gości;-)
 
reklama
Jakie cudowne wieści!
Bubbles Twój post rozjaśnia mi poniedziałek:tak:. Dziękuje , że napisałaś. Od razu buzia mi się cieszy na widok Twoich chłopców.
Aleksiu wesołek i widać, że niezły przebój z niego;-) a Filipciu nasz kochany - tonę w jego ślicznych oczkach:tak:. Cudowne chłopaki, ale co ja się dziwię, mama cudowna to i chłopaki cudowne:-).
Jak to dobrze, ze Fifi pięknie zajada i chodzi trzymany za rączki. Jest ciekawy świata, maluszek kochany.
Oj ale mi humor poprawiłaś, wielkie uściski dla Was.
 
Bubbles - bo ja się staram wstawać 1h przed Adą, by mieć właśnie kilka minut dla siebie ;-)
Bubbles, Styna - miłego spotkania dzisiaj i czekamy na fotorelację ;-)
 
Bubbles jakich masz pięknych chłopaków:tak::tak:Fifciu i Aleksio przystojniaczki, od razu uśmiech na twarzy się pojawia.
Zazdroszczę spotkania! Stynka wyściska Was z całych sił od nas!:*
Całuje kochani!:*
 
Jak fajnie zacząć dzionek na forum od dobrych wiadomości:)

Strasznie się cieszę,że Filipek wraca do siebie, apetyt mu wrócić i drepta sobie z wielką radością.Widać po zdjęciach,że jest dobrze.
Bubbles szkoda że babcia tak szybko jedzie,ale fajnie,że choć trochę mogła z Wami pobyć.

Dziś spotkanie ze Styną...Ale ja Wam zazdroszczę:p Ślę buziaki i życzę miłego dnia :*
 
aj bubbles... chłopaków to masz cudnych :-) naprawde :-)
co do pogody to wiem sama o czym mówisz:-)
u nas upały ... tak samo jak u was... Emma biega w bodziakach i spodenkach lub spódniczce a Vi w bluzeczkach na ramiiączkach i szortach lub tez spódniczce :-)
no masakra.. dosłownie lato....!!!

zazdroszczę stynce spokania z wami :-) też bym chciała :-)

ciesze się ze Foifciu ma siły i jest szczęsliwy..... :*

sciskam was i całuję.....
 
reklama
Do góry