reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles jakże się ciesz wszystko powoli wraca do normalności. Kochani spacerujcie jak najwięcej świeże powietrze dobrze Wam zrobi. Cudownie się czyta że nasz słodziak dobrze się czuje zajada jest ciekawy świata, spaceruje trzymany za rączki:-):-):-) Gratulujemy bąblowi nowej śmiesznej umiejętność Franek jakoś nie może załapać indianina;-)

No i matko jak się cieszę że zajada Fifi:-)

Szkoda, że babunia już wyjeżdża, ale i tak wiele Wam pomogła i chłopcy się babcią nacieszyli, wkrótce pewnie znowu do Was przyjedzie:tak:

A powiedz co w święta przyjeżdza do Was Adik?

Zdjęcia jak zwykle cudowne nie wiem kto ma tak wprawne oko Ty czy Tomek?:-)

Aleksio łobuziak jak się patrzy:tak: a Fifi nasz przystojniak ślicznie wygląda w czerwonym moje serce skradł już dawno:tak:

Buziaki ogromne dla Was wszystkich. Jeszcze raz, bardzo się cieszę z tak dobrych wiadomości u nas dziś pięknie a pop rzeczytaniu wiadomości od Ciebie dzień będzie jeszcze piękniejszy, czego życzę i Wam.

Buziamy całą ekipą gorąco:*****

Trzymajcie się ciepło kochani:-)
 
Piękne zdjęcia piękne chłopaki :*!
i Agacio ma rację czytając takie wiadomości od razu uśmiech na twarzy i dzień będzie piękniejszy!
szkoda jedynie że babunia musi już wyjechać ale cała reszta niezmiernie cieszy!!!! :))))))

Buziaczki dla Was kochani :*
 
kochana bubbles dziekujemy , ze znalazłaś chwilke by do nas napisać ;*****
wspaniale sie czyta, że nasz Fifcio jest taki ciekawy świata, że wraca mu apetyt-odpukać, że na jego buźce jest usmiech. to niesamowity, silny i wyjątkowy chłopczyk. razem z sercem agacio skradł wszystkie inne, które go poznały!
nowa umiejętność superowa, Lenka jak narazie też nie załapała indianina, ale pracujemy nad tym ;)
szkoda, że babcia odjeżdża, napewno cie odciążyła, mam nadzieje, że troszke odpoczęłaś ;*
czekamy na więcej fotek, wszystkie wasze zdjęcia są prześliczne, kolorowe, z przyjemnościa sie na nie patrzy .

Kochamy cie Fifciu!!!!!!!!!!!!! ;******************************************
 
:)))))))
Fifciu to najdzielniejszy rycerzyk pod sloncem!
I powtorze sie - ma to po Mamie!!!!! Cudownie, ze ma apetycik! Zdjecia jak zwykle suuuper - alez Aleks podobny do Taty jest, Fifi ma radosc w oczach, ale to normalne u niego :) Chodzi podtrzymywany? Swietnie! chyba dlugo na to czekal i od razu ma ochote biegac, nasze sloneczko kochane. Buziaki dla Was wszystkich :*********
 
Bubbles kochana cieszę się bardzo, że możecie tak cudownie, rodzinnie spędzać czas, Filipek wygląda na buzi wspaniale, niesamowita zmiana aż się moja buzia cieszy i serce rośnie :-) A Aleksiu jaki radosny :-)

Życzę wam jak najwięcej takich dni, miliony, miliardy dni wypełnionych szczęściem!
 
Bubbles kochana, cudowne wieści:tak: aż gęba do monitora się śmieje:-) no, a chłopców masz super:tak:
Filipek super wygląda,i w życiu bym nie powiedziała, że tyle w swoim króciutkim życiu przeszedł...
ale mam nadzieję i życzę Wam z całego serca, aby ta wiosna u Was trwała wiecznie:tak:
 
Bubbles no nie mogę się na patrzeć na tych Twoich wspaniałych chłopaków, Fifcio ma przepiekane oczka a Aleksiu wspaniały uśmiech. Bardzo sie cieszę, że Fifciu jest taki radosny, ma apetyt i tak wspaniale się rozwija. Ciocia jest taka szczęśliwa czytajac tak wspaniałe wieści. Ściskam Was mocno!
 
Filuśkochany łysolku, piąteczka od juniorka(także nieowłosionego).
Aleks wygląda mi na wulkan energii, mylę się?
Zazdraszczamy tej kawki ze styną...
 
reklama
Dzieki Kochane! :*
Lilijanna ja jestem sowa niestety, ale nie ukrywam, ze ze zlymi nawykami, bo na sile probuje miec 'swoj czas' pozna noca... ale zaraz, zaraz, a kto jak nie Ty pisze tu o 04:42??? ;-)

Jaipur oj tak! wulkan i to mega aktywny, od narodzin :-D

Aleks jest chyba troszke zazdrosny, ze do Filcia jutro przyjezdza Kolezaneczka, wiec mu powiedzialam na pocieszenie, ze Nadia bedzie kolezanka ich obu :-)
 
Do góry