reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Przepraszam że się wcinam w wątek. Przez przypadek tutaj trafiłam. Chciałam tylko napisać, że bubbles bardzo Cię podziwiam. Jesteś wielką i dzielną kobietą. Hipcio jest małym dzielnym rycerzem który pokona wszystkie przeciwności losu. Z twoim synkiem będzie dobrze bo musi być i ja głęboko w to wierzę! Pozwolę sobie zaglądać od czasu do czasu aby przeczytać dobre wieści o małym Hipciu. Mój synuś jest starszy zaledwie o miesiąc.
 
reklama
Bubbles, dopiero teraz doczytałam. Mam nadzieję, że wszystko w dobrym kierunku pójdzie. Jak tylko będziesz miała czas i ochotę napisz nam proszę co powiedzieli lekarze.
 
reklama
Wspaniałe wiadomości! kamień z serca. Oby biopsja wyszła tak samo dobrze. Zobaczysz Bubbles wszystko będzie dobrze, wytną Fifciowi tego cholernego guza i wróci do zdrówka nasza kochana perełka.
 
Do góry