reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WCZESNE OBJAWY

Beata8393

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Luty 2021
Postów
46
Cześć, dziewczyny! ❤️

Jestem po 1 stracie, po zabiegu łyżeczkowania, po 1 miesiączce. (serduszko przestało bić w 9 tyg. ciąży)

Jestem teraz 3 dni po owulacji i do tej pory kłuje mnie prawy jajnik, nie cały czas, ale kilka razy po kilka godzin, najbardziej odczuwam w nocy i przez to spać nie umiem, też tak miałyście?

Nie pamietam jakie miałam objawy przy pierwszej ciąży 😁 stąd pytanie 😅

W przyszłym tygodniu w środę (7dpo) będę testować betę hcg z krwi, czy to nie za wczesnie? 😁

PS: w tej chwili kiedy to piszę właśnie boli podbrzusze jak na okres 🤔 dosłownie!

Staram się do tego podejść ze spokojem, nie nakręcać się i nie doszukiwać się objawów... no, ale... zastanawia mnie skąd tak wczesne bóle, a to dopiero 3dpo.

Coś po zabiegu bardziej czuję własne ciało 🤔

PS2: od starań biorę acard i od wczoraj luteinę dopochwowo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to niestety za bardzo się nakręcasz. Na objawy ciążowe jest zdecydowanie za wcześnie, bo one pojawiają się wraz ze wzrostem betahcg.. A nie jest możliwe by już rosło, bo najpierw musi dojść do implantacji - a ta ma miejsce minimum 6 dni po zapłodnieniu 🤷‍♀️
A betę sobie zrób jak musisz, ale 14dpo... W 7dpo zapewne wyjdzie negatywna (chyba ze nie sprawdzałaś po poronieniu i jeszcze Ci się utrzymuje). 🤷‍♀️

A bóle mogą być po prostu związane z owulacją...
 
Tak szybko nawet beta z krwi nie wyjdzie, na objawy ciąży też jest duuuużo za wcześnie, najwcześniej to w terminie miesiączki, ale to i tak wtedy objawy z podwyższonego progesteronu, czyli takie jak na okres.
 
Tak szybko nawet beta z krwi nie wyjdzie, na objawy ciąży też jest duuuużo za wcześnie, najwcześniej to w terminie miesiączki, ale to i tak wtedy objawy z podwyższonego progesteronu, czyli takie jak na okres.
Co do objawu z powodu podwyższonego progesteronu tak jak na okres to jestem w stanie zrozumieć, no ale nigdy tak wcześniej nie miałam, tylko zaraz przed terminem @, dlatego zaczęłam się zastanawiać :)
 
@Beata8393 Pamiętaj, że jesteś po poronieniu. Organizm musi się hormonalnie wyregulować, więc się tym nie sugeruj. Niemniej trzymam kciuki, by przeczucie Cię nie myliło.
 
No chyba, że tak :) dziękuję.
Dam znać za jakiś czas 😀
A mnie jajnik kłuł od owulacji, po owulacji nadal ból odczuwałam i też nie chciałam się nakręcać, bo zazwyczaj bóle owulacyjne trwają u mnie max. 3 dni. Betę zrobiłam 10 dni po owulacji (potwierdzonej u gina) i wyszło ledwo 2.6 więc teoretycznie nie ciąża 🤔 3 dni później już było 56 😁 ciąża w pierwszym cyklu po poronieniu,, jednak obyło się tym razem bez łyżeczkowania. Obecnie lecę na luteinie i heparynie. Dziewczyno nie ma się co nakręcać , ale nie warto też nadziei tracić 😉 cierpliwość w tym przypadku jedynie potrzebna 😉 trzymam kciuki za pozytywny wynik i szczęśliwą, zdrową ciążę 😘
 
reklama
A mnie jajnik kłuł od owulacji, po owulacji nadal ból odczuwałam i też nie chciałam się nakręcać, bo zazwyczaj bóle owulacyjne trwają u mnie max. 3 dni. Betę zrobiłam 10 dni po owulacji (potwierdzonej u gina) i wyszło ledwo 2.6 więc teoretycznie nie ciąża 🤔 3 dni później już było 56 😁 ciąża w pierwszym cyklu po poronieniu,, jednak obyło się tym razem bez łyżeczkowania. Obecnie lecę na luteinie i heparynie. Dziewczyno nie ma się co nakręcać , ale nie warto też nadziei tracić 😉 cierpliwość w tym przypadku jedynie potrzebna 😉 trzymam kciuki za pozytywny wynik i szczęśliwą, zdrową ciążę 😘
Super! Dziękuję, jest nadzieja ❤️
ponoć po poronieniu można łatwiej i szybciej zajść w ciążę :)
Też będę brała heparynę po pozytywnym teście, wyszły u mnie mutacje mthfr i pai-1, przez to poroniłam 🥺 wierzę, że tym razem będzie dobrze!
 
Do góry