reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

Ja też myślę o takiej poduszce bo podobna zbawienna:) ale ja będę szyć bo nie dam ponad 100zł za poduszkę. Tylko muszę wybrać się do ikei po poduchy- żeby mieć na wypełnienie... a slyszałyście o takich poduszkach ciazowych wypelnionych łaską gryki? Zastanawiam się bo obecnie właśnie śpię na takim jaśku i bardzo sobie chwałę!
 
reklama
A ja nie polecam krzesełka plastikowego ze stoliczkiem do jedenia, takiego nakładanego na stolik. Po roku urzytkowania rozwala się. Moje dziecko lubi się w nim bujać na prawo i lewo. Poza tym jak już chciałam rozłożyć to, aby córka miała osobno krzesełko i stolik to jest duże. Musiałaby jeszcze ponad rok - przynajmniej czekać. Pokrowiec się zsuwa...
 
hej hej
jestem majowka 2014 chce sie podzielic z wami opinia na temat laktatora.Warto przeczytac przed zakupem.Mam Lovi prolactis elektryczny.Pracuje cicho dzieki czemu nie przeszkadza nikomu z najblizszego otoczenia.Ma 8stopniowa sile odciagnia pokarmu,odwzorowuje ssanie dziecka tzn. najpierw szybkie ruchy pobudzajace wyplywanie pokarmu po czym ssanie głebokie czyli efektywne.Jest tez dwufunkcyjny tzn. moze byc i laktatorem recznym i laktatorem elektryczny w zaleznosci od potrzeb mamy i chwili ;-) W zestawie sa tez akcesoria do przechowywania pokarmu :tak:
 
Znajoma kupiła ostatnio komplet pościeli dla malucha z baldachimem. Stwierdziła, że baldachim tylko ładnie wygląda i same z nim problemy. Podobno strasznie się kurzy więc go przestała wieszać.
 
Ja baldachimu nie cche bo dla mnie to zakurzacz.

Krzesełko z Aga miałąm drewniane stolik i krzesełko,teraz tez kupie bo tamto sprzedałam.

Zastanawiam sie nad przewijakiem na łózeczko,czy warto.Age przewijałam na ceratce na łózku.
 
Domka - dla mnie przewijak na łóżeczku był bardzo wygodny, nie obciążał kręgosłupa. Używałam, aż do 10 miesiąca, bo Szymek bardzo spokojny był. A po kąpieli kładliśmy go na pralce i tam wycierali/ubierali Szymka. U teściów nie ma pralki to kładziemy ten przewijak na sedesie i też jest wygodne miejsce do wytarcia. Tak więc ja polecam bardzo, tylko poszewkę z frotte trzeba dokupić.
 
reklama
Do góry