reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek modowy

STRIP oooo laaa laa:) inaczej nie wiem jak wyrazic zachwyt nad tym co zobaczylam :p
 
reklama
Strip jak ja bym chiała byc taka laska jak ty a nie taka maciora jaka jestem. Pomału zaczynam sie sama wstydzic siebie a jeszcze jest gorsze ze ja nic z tym nie robie
 
dawidowe nie chce sie wymadrzac, ale swojego czasu jak mialam problemy ze zdrowiem tzn z jedzeniem wazylam tylko 42 kilo i bylam jak kosciotrup. generalnie do tej pory pamietam chamskie spojrzenia itp. chcialam przytyc tak ja ty schudnac, a nie moglam. wszystko jest wzgledne i nawet w ciele dla innych ok mozna czuc sie nie ok. ja np wolalabym miec 20 kg plus, a spokoj ze swoim facetem, bo o ile kiedys czulam sie przez niego extra akceptowana, a wlasnie to sprawia, ze kobieta czuje sie seksowna, to teraz jakos moje przekonanie o wlasnej kobiecosci i seksapilu w ocxzach narzeczonego kuleje.
 
Strip fajna doopa z Ciebie ;-);-):-D:-D

A ja obecnie poszukuję stroju kąpielowego - jednoczęściowego :dry::dry:
Pomożecie?? Dodam jeszcze, że najlepiej by było gdyby miał usztywniane miseczki, bo ja deska jestem :-p:-p
 
Strip jedyne co mogę napisać to WOW!!!!!!!!!! Ślicznie wyglądasz.
Strój, do którego dałaś linka bardzo mi się podoba, ale w związku ze swoim brakiem biustu, nie kupuję strojów na odległość. Zawsze muszę przymierzyć :-( Poza tym jednoczęściowego nie miałam od ponad 15 lat a obecnie przydałby się na basen. Zresztą dwuczęściowy też muszę nabyć. W ubiegłym roku nic nie kupowałam i teraz mam jeden z za małymi miseczkami i drugi rozwleczony. Oba stare, nie nadające sie do niczego. Muszę w końcu wybrać się na zakupy :tak:
 
reklama
dawidowe nie chce sie wymadrzac, ale swojego czasu jak mialam problemy ze zdrowiem tzn z jedzeniem wazylam tylko 42 kilo i bylam jak kosciotrup. generalnie do tej pory pamietam chamskie spojrzenia itp. chcialam przytyc tak ja ty schudnac, a nie moglam. wszystko jest wzgledne i nawet w ciele dla innych ok mozna czuc sie nie ok. ja np wolalabym miec 20 kg plus, a spokoj ze swoim facetem, bo o ile kiedys czulam sie przez niego extra akceptowana, a wlasnie to sprawia, ze kobieta czuje sie seksowna, to teraz jakos moje przekonanie o wlasnej kobiecosci i seksapilu w ocxzach narzeczonego kuleje.
Strip ,patrząc na Twoje fotki,dochodzę do wniosku,że Twojemu to ,za przeproszeniem,w dooopie sie przewraca!!!!Ma taki klejnot w domu- dziewczyna sliczna,zadbana,dba o dom,dziecko,pracuje w firmie,a temu jeszcze źle!!!!A sam taki księciunio z bajki niby,że padać na kolana i być wdzięczną,że stąpa po tej ziemi...:dry:- noż...lepiej niech szybko przejrzy na oczy,bo jak tak dalej pójdzie,to w koncu powiesz "dość"...Nawet Matki Polki czasem sie buntują;-):tak::-D
 
Do góry