reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny

a ja pilnie poszukuję dobrego przepisu na brownie:)
kiedyś sąsiadka poczęstowała mnie zrobionym przez znajomą amerykankę ciastem i od tej pory się zakochałam w tym cieście... niestety moje próby zakończyły się nie powodzeniem:(
 
reklama
szuszu.. i pewnie masz rację.. kiedys kobiety jadły to co było.. nie mówiąc o tym, że z brzuchem szły robić w polu.. i jakoś dawały radę.. teraz jakoś co rusz czytam: "tego nie wolno ciężarnej, tego też.. i tego też".. i jak jeszcze naczytam się opinii dziewczyn na różnych forach i ich przestróg to rzeczywiście zaczynam powoli odstawiać różne rzeczy ("tak na wszelki wypadek")... i niby rozum podpowiada co innego, ale cos tam we mnie i tak jest silniejsze i np. wolę dać sobie spokój na jakiś czas chociażby z orzeszkami.. ale mleka to piję dużo!
 
neilaaa genialna stronka!!! Kurcze jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak jasno i rzetelnie wszystko opisał i do tego te obrazki mniam:tak: Zachwyciła mnie ta strona. Od dziś zaczynam testować przepisy;) dzięki!
 
karolaola też jestem pod ogromnym wrażeniem tej strony, ta babeczka która to wszystko opisuje musi to bardzo kochać.

Teraz poszukuję podobnej stronki z przepisami na różniaste sałatki może ma któraś z Was taką ?

joannasza szkoda że nie ma tego co poszukujesz ale proponuję wypróbować kilka przepisów i zaprosić sąsiadkę do siebie na ucztę ciasteczkową :)
 
neilaaa ta babka ma swoje książki, na samym dole wyczytałam i nie tylko z wypiekami, ale mięsem, sosami, zupami i pewnie sałatkami...tylko trzebaby poszukać albo na all, a może i taką stronkę tylko właśnie z daniami prowadzi?
 
reklama
Neilaa - ale świetna ta stronka :-) zapisałam do ulubionych... kurcze tak bardzo chciałabym piec,ale mam tak chory piekarnik,że próbowałam 3 różnych ciast i każde się nie udało...
Ślinka mi cieknie na te słodkości:-)

Joannasza - tutaj znalazłam kilka linków na brownie :

http://bookmeacookie.blogspot.com/2010/08/brownies-z-orzechami-woskimi_02.html

Klasyczny brownie - Na czekoladowo - Coś słodkiego, poproszę... - bloog.pl

Wielkie Żarcie - Przepis - Pyszne czekoladowe BROWNIE

Mam nadzieję,że pomogłam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry