reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny

No ja już dzisiaj zrobiłam 2 rodzaje ciasteczek łatwo, szybko i smacznie. Coś czuję, że często będę testować te przepisy:tak:
 
reklama
maggie78 ja dbam o Wasze podniebienia :D a że kilka deko więcej będzie na wadzę ...smak tych ciasteczek nam to wynagrodzi :-)

Ja podobnie jak Dali zawsze jak wchodzę na tą stronkę to mam ochotę zjeść lapka, dlatego radzę ją otwierać tylko wtedy kiedy jest czas na wypieki tych pyszności :-)
 
jejciu a ja mam straszna ochote na Torta...mmm chyba wspomnę słówko teściowej to na niedziele na pewno zrobi:-)
 
a ja od rana głowie się co na obiadek i wymyśliłam lekkie danie
zapiekanka z makaronem i jabłkami z cynamonem i do tego śmietanke
po wczorajszych sensacjach to mi powinno wystarczyć
 
widze, ze słodko tu u was :)
ja sie musze pochwalić że przepis z mojego bloga na francuskie serduszka trafił do osiedlowej gazetki heheh ale zaszczyt mnie kopnął ;)
 
A ja dziś frytki z jajkiem sadzonym. Nie chce mi się nic kombinować na tej mojej kuchence ;-)
 
devi to pochwal sie swoim blogiem. Chętnie przejrzymy;)

Oli ja podobnie tylko pieczone ziemniaki i warzywa z masełkiem i bułką tartą do tego jajo (swojskie;)) i maślankę albo mizerię...mniam
 
reklama
Do góry