reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek gratulacyjny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gratulacje dla wszystkich rozpakowanych majóweczek !!!
 
reklama
mms od Oleśki:
"Jasinek urodził się o 2,25 zgodnie z rozkładem - 05 maja. Ma 56 cm, waży 3850g. Poród trwał niecałe 3 godz. Później podeślę lepsze zdjęcie. Jest słodki i ssie cyca że hej :) Jak wstaniesz, to daj znak, ja jeszcze nie spałam - za dużo wrażeń :) Buziaki. Wpadnij na herbatkę do szpitala jak dasz radę :)"

dodam tylko, że się wczoraj wieczorem umówiłysmy się z Oleśką, że wpadnę dziś do niej na herbatkę, a tu tak nas Jasiek zaskoczył hehe :)

Wielkie gratulacje Oleśka! Dużo zdrowia dla pierwszego majówkowo - majowego chłopaczka!:-):-):-)
 
Magda gratulację !!! Oleśka gratulacje!!
ochh ale się nam posypały maluszki!! Dużo zdrówka dla dzieciaczków i mamuś!!!!
 
Magda, Oleśka najserdeczniejsze gratulacje dla Was dziewczyny :)!!!
 
Oleśka-moje gratulacje!!!!! kurde porod ekspres!!!!!!!
 
Kannah gratulacje!

Nataliak gratulacje!

Magda102 gratulacje!

Oleśka gratulacje!



nie było mnie 4 dni a tu taki wysyp :tak:
 
Magda, Oleśka gratulacje!!! Ekspresowe dziewczyny:)))
 
reklama
Oleśka- gratuluję Jasia,
naszego pierwszego majowego chłopaka! No i pełen podziw za ekspresowy poród, daj znać jak to się robi!;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry