reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Melduję się pierwsza.
Dziewczyny gdzie wy się podziewacie, piszcie tu coś. Był moment że wątek nabierał mocy a teraz??? Te co tylko czytają niech się chociaż przywitają.
 
reklama
Wszystkie ze słoneczka pewnie korzystają, na jesieni może wrócą ;)
My się dzisiaj spotykamy z Poziomką (też lutówka).. a pogoda cudna :D
 
Ja tez czytam prawie codziennie tylko nie moge nic napisac.Bo moje dziecie nie znosi jak siadam przy kompie i zaraz wielki lament robi.By chciala zebym non stop sie nia zajowala.Wystarczy ze wlanczam kompa to odrazu placz podnosi.Nawe teraz.
Czytam tylko w przelocie:-(

Ja malutki taki tyci sukces odnioslam w wychowywaniu:-)Na podworku coraz czesciej podchodzi do dzieci,a wczoraj to jednego chlopca starszego od siebie z hustawki zwalała:-Dtak sila go spychala a tamten uparl sie i siedzial ze wkoncu moje dziecie rozplakalo sie:-D.
Ale z innym chlopcem fajnie sie pileczka bawila i nawet za nim ganiala:-D
Cos ta moja dziewczynka za chlopcami za wczesnie gania,hehehe


A ja teraz mam dylemata:baffled:bo kolezanka zalatwila mi mieszkanie po przystepnej cenie wynajac ale w duzym miescie,gdzie bylaby szansa na znalezienie pracy.Teraz mieszkam w jakiejs pipidowkie gdzie nie ma widokow na robote.Ale za to blisko miasta rodzinnego.No i zapisalam sie jeszcze do szkoly na nowy zawod:-)A mama zapowiedziala ze jak stad sie wyniose to mi ewy nie popilnuje i bede musiala wynajac opiekunke tam w duzym miescie i nie oplacalo mi sie bedzie :-(.No ale znowu tutaj siedziec wprawdzie mieszkanko z wygodami ale bez pracy.:confused:Mama uwaza ze zmienia sie miejsce zamieszkania dopiero jak jest praca,jak zdobede nowy zawod to wtedy ale to zdobede dopiero za rok w czerwcu ,bo to roczna szkola.I taki klowrotek w tym wszystkim:-(

No i musze konczyc bo syrena m isie w domu wlonczyla.Ech ta moja dziecinka.......
 
Witam. Jak mi się nic nie chcę, tylko spać spać spać. Nie wiem czy przez tą pogodę czy w ogóle się w nocy nie wyspałam :confused:. A wczoraj wieczorem to myślałam, że coś mnie trafi, Krystek otworzył sobie szafkę i wyjął kaszę jęczmienną która była otwarta i ją porozsypywał ja do niego, żeby to zostawił i to parę razy ,a on swoje :wściekła/y:, więc mu kazałam do taty iść do pokoju ten za bardzo nie chciał, więc go zaprowadziłam do tatusia i zamknęłam drzwi od tego pokoju, żeby trochę tatuś się nim pozajmował. Wiem że Krystek rozumie co się do niego mówi, bo jak go proszę żeby pozbierał zabawki to on to zrobi i nawet dziś rano chciał znowu coś wyciągać to mu zabroniłam tego i poprosiłam żeby odszedł od tej szafki i posłuchał.:tak: Zapewne wczoraj chciał sprawdzić na ile może sobie pozwolić.
Tygrynka: Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić z odpoczywaniem, chętnie bym sobie po odpoczywała ale niestety syn mi nie da.
 
Hej Kobitki:-)
Tygryniu pewnie, ze zaproszenie masz:-)
Rosi to fajnie, ze mala robi postepy - gratuluje:tak:
Motylku moaj mala tak mi platki sniadaniowe rozsypuje malpa jedna, bo mam w dolnej polce i niestety...:no:
Elizzz musze obejrzec te bizuterie:tak:

A u nas slonecznie baaardzo:cool2: W domku siedze, bo niemoge na takim upale wytrzymac i wychodze dopiero o 18tej :confused: - no i jak tu sie opalic...:baffled:
Ale w przyszlym roku chocby niewiem co jedziemy do Wloch - juz postanowione:-D
Moja Emisia tez mi niedaje przy kompie siasc niestety wiec korzystam jak moge kiedy usnie ale nie zawsze to wychodzi, bo wtedy albo sprzatam albo gotuje.
Milego dnia:*

Zerknijcie tutaj
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-lutym-2010-f298/announcements.html
 
Ostatnia edycja:
Hejo!
Ja zaglądam regularnie, ale czasu nie mam na pisanie, bo młoda wie, że mama przy kompie wsiąka totalnie, więc jak tylko siadam, to już jest przy mnie i chce "brum". "Brum" to bajka o takim autku (na youtubie ją puszczam) - żadna inna nie, tylko ta się podoba.
A poza tym:
Izulka cieszę się z takiej diagnozy i trzymam kciuki. Jeszcze wiele trudnych chwil przed Wami, oby jak najszybciej minęły.
Elizz, biżuteria jest cudna, robisz powtórki? (ja na naszyjnik bym się pisała - orientalna jesień mnie powala, ile za takie pieścidełko?) Aha, wrzucę sobie Ciebie do znajomych na Faccebooku, ale w ramach rewanżyku, jeśli można prosić kliknij lubię to: Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej
Ciężarówki - posyłam trochę dobrych myśli, coby dodały Wam sił
A w ogóle to choć u nas zimno i mokro, to wygrałam misia dla młodej i choć to mała rzecz, to się cieszę. I staram się nie myśleć, że wczoraj w warsztacie samochodowym nas skasowali na 700 :-(
Całuski
An
 
wpadam na chwilkę i spadam spać, Seba miał dziś ni stąd ni zowąd 39 bez dodatkowych objawów, lekarz podejrzewa ospę (znalazł dwie kropki), mamy obserwować...
dobranoc!
 
reklama
Hello:)
Tygrynko i jak Sebus sie czuje?

Co tutaj tak ciiichooo???
U nas zimnica sie zaczela:(( ale bylysmy na spacerku bez wozka i nawet nam to szlo:p
Poza tym to nuuudyyy...
Milego dzionka i odezwijcie sie:*
 
Do góry