reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Kindzia to wszystko wyjaśnia czemu taka zabiegana jesteś! Zatem udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń - w końcu to ostatni raz ;) ;D ::)
Myślę, że to trochę przez świeta, bo kobitki zajęte. A może - niestety - jak u mnie dzieciaki im troche nie domagają? Myślę, że się wszystko ruszy!
Buziaki :-*
Magdalenka
 
reklama
a do mnei z atydzien tesciowa przyjezdza:) nie bylo by tak zle gdyby do szaf nie zagladala, raz jak moja mam byla w holandii to ona do nie j po cichu: ty widzialas jaki oni burdel maja w szafach?? zaluje ze mama nie odp ze ona nam nie grzebie, tesciowka ma fiola na punkcie porzadku, az do przesady i zawsze mowi ze ma tyle roboty w domu tyle sprzatania..... wogole jest falszywa, jednemu mowi cos milego a puzniej np. do mnie jak ona okropnie wygladala, albo tak nie powinno byc jak ona/on sie zachowuje...itp
a ja dzisiaj chyba ciasto upieke, widzialam wczoraj fajny przepis na tvn style:) i nabralam ochoty...zeby tylko maly dal mi chwile czasu:)
 
Natalya to trudno byc milym dla kogos kto jest tak falszywy! Jedyne pocieszenie, ze niedlugo wyjezdza. Szkoda w koncu to najblizsza po Tobie i synku osoba dla Twojego męża :( Trzymam kciuki zeby poszlo jak najmilej dla obu stron.
 
wczesniej mieszkalismy ulice od niej:) wiec teraz jak jest 1000km ode mnie to nie jest tak zle:) zreszta znam gorsze baby a wiem ze ta mnie bardzo kocha:)
 
To jesteś ta szczęśliwa synowa! Taka odleglość, to jednak pozytywna sprawa, bo nawet za tymi mniej milymi jestśmy w stanie sie bradzo stęsknić ;D
A Kindzia to chyba odpoczywa po swoim panieńskim, co? Wcale sie nie pokazuje w ten weekend. Ale co tam ostanie podskoki ;) :D
 
Czy aby dia wieczory to nie za dużo?
K I N D Z I A obudź się!! Hop Hop!!!

Dziewczyny jak mnie nie będzie przez najbliższe kkilka to dni... to znaczy że nas z córcią zatrzymali w szpitalu. Coś sie jej tam kotłuje w pęchezu i nie może my tego wyleczyć. :(
Jak bym nie zdązyła to wszystkiego dobrego dla Was i najbliższych na ten najważniejszy czas w roku! Zyczę Wam abyście na nowo zobaczyły swoich najbliższych mimo tych wszystkich trudow dnia codziennego i poczuły sie przy nich tak cudnie i szczęśliwie jak na początku!!!

Magdalenka :-*
 
WITAM WITAM ufffffffff sorki za milczenie.Faktycznie spalam. :) Ale mowiem wam laseczki kochane impreza byla COOOOOOOOOOLL Mam kolo 180 zdjec z imprzki.W pt cosik podesle.Ahhhhhhhh szkoda gadac!!! Dawno sie tak nie bawilam!!!!
W domku po staremu.tzn z wiekszymi atrakcjami.Ale to w piatek wieczorkiem opowiem wszystko,jak na spowiedzi.rozpetamam III Wojne swiatowa
dobrej nocki paaaaa
 
Zatem czekamy!!!
Oj Kindzia to chyba pasuje do Ciebie - z resztą tak jakdo mnie ;D - przydomek wojownicza! Ale czasem chyba drastyczne oczyszczenie atmosfery jest niezbędne, bo niektórzy skutecznie przyzwyczjają sie do tego co im wygodne a nasze milczenie biorą za dobrą monetę!

ENI a jak tam u Ciebie? NIe odzywasz sie... coś nie tak z dziećmi?!
Natalia blaszka na ciasto na przyjazd teściowej już nasmarowana? U nas obie teściowe będą na śniadaniu :laugh: ;) Ja niestety w powijakach, bo albo nie mam weny na przygotowania, albo ... biegam z dziećmi po lekarzach :(
Ale co tam doszłam do wniosku, że te Święta zaczynamy od Czwartku czyli od ostatniej Wieczerzy i przygotowania duchowego :angel:, a reszta to będzie miły dodatek :).

Zatem moje kochane życzę Wam i Waszym bliskim radości i pokoju płynącego z obecności żywego Pana! Radośnych świąt!!!
 
reklama
kurka mam blache na ciasto ale za duza, a wjedynym sklepie gdzie dosyc blisko maja to maja takie najzwyklejsze, a jak juz mam kupowac to taka co sie nie bedzie przyklejac mi to ciasto do tego, na dluzej zreszta starczy...a na sniadanko do mojej mamy idziemy:) beda tesciowie, oczywiscie my, moja mam i moja siostra z mezem(dzisiaj wyjezdzaja z holandi... w sumie fajnie, tylko itak nie mam z nia o czym gadac a jak juz gadamy to ona wszystko powturzy mamie:)
wogole jestem wkurzona, moja mam jest zla ze sie od nie wyprowadzilismy, wkurza mnei ze ani razu nie powiedziala ze mamy ladne mieszkanie, ze stol lady, uslyszalam tylko ze pewnie ani za rok a ni za dwa nie kupimy mieszkania i tak i powinnismy kupic a nie wynajmowac i takie tam...a najgorsze to jest to ze zawsze mowi ze ktos to ma cos fajnego ze ma swoje mieszkanie ze to taka dobra inwestycja, mozemy mieszkanie kupic od reki ale nam sie to nie oplaca, bo jak zainwestujemy te pieniadze to wciagu paru miesiecy zyskamy to samo....tylko ona za nic w swiecie nie chce tego zrozumiec, powie ze ktos ma lepszy samochod ale zapomni o tym ze ma do splacania kredyt za niego a my nie musimy........wkurza mnie to strasznie:(
 
Do góry