reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek beflerski - nie tylko dla belfrów;)

dziewczyny uczące angielskiego jak szybko sie nauczyc jezyka dajcie jakies wskazówki
napiszcie czy podoba wam sie wasza praca czy uczniowie wucieli wam kiedys jakis numer??? ;)
 
reklama
na kontraktowego: 1 rok, potem przerwa 2 lata, potem staż na mianowanego: 3 lata i przerwa rok, potem staż na dyplomowanego: 3 lata i jak się pozdaje egazminki to już wszysko chyba, że Romciu wymyśli coś innego ;)
 
ja proponuje co roku awans. bez teczek i zbędnych papierów, brrr

ja w tym roku zaczynam awans na nauczyciela mianowanego. Jestem świadoma, że moge go przerywać, bo... Karol czeka, ale nie zaczynać, to trochę ryzyko...
Dyrektor może powiedzieć, że nie chcę się rozwijać, awansować i będę pierwsza do zwolnienia... A i takjestem najmłodszą matematyczką w naszej szkole
 
reklama
Ja jestem jedną z dwóch matematyczek i najmłodszym nauczycielem w szkole...A ja przemyślałam bardzo swoją decyzję a jak jeszcze dokładnie przeczytałam wymagania na dypolowanego to wymiękłam i olałam :)
 
Do góry