reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Hej dziewczyny! Urodziłam dziś o 10, Ala wazy 4200 i długa 61. Wysoka dziewczynka. W nocy miałam dość bolesne skurcze co 15, 10 i 8 minut. Koło 6 zdarzyły się nawet 3 skurcze co 5minut. Były na zmianę ciągle nieregularne więc nie wiedziałam czy jechać,ale mąż się uparł. Na badaniu wyszło 8cm rozwarcie, skurcze zrobiły się regularne co 5 minut, potem co 3 min bardziej bolesne i o 10 się rozpakowałam. Pęcherz mi przebili, skurcze byly dziwne bo nie dosyć ze nie regularne to krótkie, bo trwały od 10 do 20sekund, nawet te par te. Także mój poród wyglądał inaczej niż ksiażkowy
 
reklama
Hej dziewczyny! Urodziłam dziś o 10, Ala wazy 4200 i długa 61. Wysoka dziewczynka. W nocy miałam dość bolesne skurcze co 15, 10 i 8 minut. Koło 6 zdarzyły się nawet 3 skurcze co 5minut. Były na zmianę ciągle nieregularne więc nie wiedziałam czy jechać,ale mąż się uparł. Na badaniu wyszło 8cm rozwarcie, skurcze zrobiły się regularne co 5 minut, potem co 3 min bardziej bolesne i o 10 się rozpakowałam. Pęcherz mi przebili, skurcze byly dziwne bo nie dosyć ze nie regularne to krótkie, bo trwały od 10 do 20sekund, nawet te par te. Także mój poród wyglądał inaczej niż ksiażkowy
No to gratulacje!!
 
Hej dziewczyny! Urodziłam dziś o 10, Ala wazy 4200 i długa 61. Wysoka dziewczynka. W nocy miałam dość bolesne skurcze co 15, 10 i 8 minut. Koło 6 zdarzyły się nawet 3 skurcze co 5minut. Były na zmianę ciągle nieregularne więc nie wiedziałam czy jechać,ale mąż się uparł. Na badaniu wyszło 8cm rozwarcie, skurcze zrobiły się regularne co 5 minut, potem co 3 min bardziej bolesne i o 10 się rozpakowałam. Pęcherz mi przebili, skurcze byly dziwne bo nie dosyć ze nie regularne to krótkie, bo trwały od 10 do 20sekund, nawet te par te. Także mój poród wyglądał inaczej niż ksiażkowy
Gratuluję :-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny! Jak tam u Was? Nie było mnie 2 dni tu! Też myślałam o Kawoszce! Mój mały skubaniec grzeczny,śpi w dzień co 3-4 godz pobudka na jedzonko! Jednak w nocy cyca domaga sie nawet i co godzine! Odciągam pokarm(nawał-wykrarmiłabym i z 10),dzięki temu B.w nocy podaje z butelki a ja mogę pospać! Mam mleko modyfikowane też i czasami jak się bardzo domaga dostaje i wtedy śpi normalnie! Ogólnie to nie chcę za często modyfikowanego podawać ale kurde chałupa sama się nie oporządzi! A jak tam u Was z karmieniem??
 
U mnie brak nawału i mleka mega mało mały nie najedzony ,kupy nie robi...dopiero teraz jak karmie z butli drugi dzień dziecko szczęśliwe i kupy są normalne . Mam w nosie rady położnych i innych


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie brak nawału i mleka mega mało mały nie najedzony ,kupy nie robi...dopiero teraz jak karmie z butli drugi dzień dziecko szczęśliwe i kupy są normalne . Mam w nosie rady położnych i innych


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeśli chcesz spróbować to przeczytałam że jedzenie arbuzow wspomaga laktacje.u mnie podziałało.odciagnelam 2 x więcej pokarmu ale i tak dokarmiam zwłaszcza w nocy;)
 
Do góry