reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga w ciązy

No widzę że mierzenie u wszystkich :-) w takim razie ja też poszukam miarki i potem Wam napiszę. Z wagą jest ok, ważyłam się dwa czy trzy dni temu i waga pokazywała dokładnie tyle samo co 4 tygodnie temu na wizycie :-) także jestem 5 kg na plusie. Ja sobie przyjmuje granicę 12 kg max. Mam nadzieję że mi się uda.
 
reklama
oj zaluje ze tutaj zajrzalam bo tez pobieglam po miarke i....zalamka totalna.Biust 100,biodra 101 a brzuch...uwaga....112!:baffled::szok:No ale czego mialam sie spodziewac jak u mnie od zawsze jest otylosc brzuszna i przed ciaza mialam 96cm:no:Wszystko u mnie chudnie w czasie diety tylko nie brzuch.Normalnie jak urodzilam kosci mi wystawaly tak schudlam,biustu zero a brzuch jakbym w ciazy byla:no: Ale u mnie to chyba dziedziczne bo mama i siostra tez brzuchate .No i Luizce brzusio wystaje a raczki nozki buzia drobniutkie.No to teraz mi uwierzycie ze mam wielki brzuchol:baffled:Irisson -wcale ale to wcale mi sie to nie podoba bo mamy ta sama wage to czemu masz mniejszy brzuch? ha?Sempe tak samo kurcze figura kobieca a ja???Chociaz wole jak idzie mi wszystko w brzuch bo to jedyna czesc ciala jaka mozna zamaskowac przez wciagniecie,chociaz teraz tego nie robie .
 
nienienie, nie namówicie mnie na zabawy z miarką, wystarczy mi, że raz na miesiąc staję na wagę i dostaję zawału...
 
Przez to Wasze mierzenie aż sobie wczoraj talię sprawdziłam ;) I nie jest źle - wciąż 10 cm różnicy między wcięciem a "wybrzuszeniem" ;) Z Frankiem miałam talię prawie do końca, ale dziewczynki podobno idą bardziej "na boki", więc może się okazać, że niedługo zniknie ;)
 
Doti hahahha bo ja inwestuję w biust :-D nie no cycki mam teraz rewelacyjne i to jest fajne w ciąży, po wizycie waga bez zmian, pani doktor bardzo zadowolona :-D powiedziała, że jak będę dużo tyć to mnie przegoni wokół poradni :-p:-p
 
Dzag82 hah mój mąż gada podobnie :-D lekarka do mnie, że w Norwegii w standardzie jest, jeśli pacjentka dużo tyje, dostaje położną do dyspozycji na 2 h dziennie i razem z kijkami latają :-D to jest służba zdrowia !
 
Ostatnio jakiś program na TLC był o mamusiach które albo chlały albo obżerały się świństwami w ciąży. Też te grubasy lekarki goniły na bieżni i z kijkami :p
 
reklama
Do góry