reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
Teraz, na razie 12,5 ale zostało mi jeszcze ok. 8 tygodni, aż się boję, tym bardziej że do szczupaczków przed ciążą też nie należałam. W pierwszej ciąży przytyłam ok. 20 kg.
 
Przytyłam 17.5, ale ostatnio waga spadła o 1.5 kg, z czego się baaardzo cieszę. :) Podobno to się zdarza u części kobiet, że w 9 miesiącu się trochę chudnie. Fakt, przeszedł mi wilczy apetyt, ale nie żebym się głodziła... Przed ciążą ważyłam 54 przy wzroście 168, teraz dobiłam do 70!!! ::) Został już tylko tydzień, więc już chyba tej magicznej liczby nie przekroczę.
Przybierałam na wadze mniej więcej równomiernie od początku ciąży, były dwa ostre skoki - w 5 miesiącu i w 7.
 
Margot, ponoć spadek wagi w 9 miesiącu, to jest zwiastun zbliżającego się porodu. Więc lada chwilka. Pamiętaj , że trzymamy kciuki!!!!!!!!! :D
 
Ja na swojej łazienkowej ważąc się nago przytyłam 9 kg.,ale pewnie na tej elektronicznej lekarskiej i w ciuchach będzie więcej :mad: Jeszcze 2,5 miesiąca do końca...
 
a ja na razie nic nie przytylam. nawet schudlam 2 kilo, ale to pewnie nagromadzona woda z poczatku ciazy te dwa kilo powodowala. boje sie ze teraz jak sie zwaze 22 kwietnia u lekarza okaze sie ze wreszcie nabieram wagi, ale poki co nie jest zle. jest wrecz dobrze! :) mimo ze jeszcze do wrzesnia daleko.
 
reklama
Do góry