reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Justynko moje gratulacje. Bardzo cie podziwiam:-)Ja chyba z szoku bym do konca ciazy nie wyszla. Moje zdziwenie jest tym wieksze bo 14kg w twoim wypadku to bardzo malo, ja w drugiej ciazy z jednym dzieckiem przytylam 30kg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
od poprzedniej wizyty (4tyg) przybyło mi 0,5kg! lekarz się pytał czy się przypadkiem nie głoduje hihihi!
 
Ja nadal chudnę ,nie mam apetytu ,jem dużo mniej niż normalnie,ale Pani G mówi,że wszystko ok ,bo dzidzia rośnie jak na drożdżach.Zaczynałam z wagą 85,5 kg. a teraz mam 81 kg.Pewnie niedługo zacznę przybierać:-).Choć w poprzedniej ciazy tylko 8 kg. przytyłam
 
ja rowniez od poczatku ciazy na plusie 4kg, w tym 2kg przez ostatnie 4tyg.:szok:
poprzednio skonczylam ciaze z 12kg , choc przez pierwszy trymestr chudlam.
Teraz cos czuje ze na koniec bedzie duzo wiecej:crazy:
 
reklama
Dziewczyny a ja się właśnie przed chwilą ważyłam i dalej ważę tyle samo! Nawet pół kilograma na nie mam na +. Już mam wątpliwości czy wszystko jest w porządku, przecież to już 16,5 tygodnia :-(
 
Do góry