reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

wow jestem pod wrażeniem :tak: a tak tylko z ciekawości się zapytam - przez te 4tyg (między 29tc a 33 tc) jak zmieniła się twoja waga?
ciekawa jestem czy to jest adekwatne do wagi dziecka...


już Ci odpowiadam - 2-3 kg na plusie :sorry: i tym sposobem mam już 15-16 kg do przodu, hehe..
Pocieszam się tym, że ostatnio mdłości i nudności mi powróciły, więc chyba zaczynam już "stopować" (oby!!!)
 
reklama
hej dziewczyny:) właśnie wróciłam z usg i taka jestem szczęśliwa że muszę się pochwalić.malutka zdrowa,czyli ten krążek co mi założyli się spisuje i dotrwałam do 34 tygodnia i 2300g! oby do świąt:) pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidzusie:)))
 
już Ci odpowiadam - 2-3 kg na plusie :sorry: i tym sposobem mam już 15-16 kg do przodu, hehe..
Pocieszam się tym, że ostatnio mdłości i nudności mi powróciły, więc chyba zaczynam już "stopować" (oby!!!)

to ciekawe ile moja dzidzia urosła przez ostatni miesiąc, bo ja to gdzieś teraz tak około 3kg na miesiąc mam :sorry:
a ja właśnie co miesiąc nie mam usg, więc nie mam takiego porównania jak ty :tak:
no ale jak pisałam na głównym w poniedziałek mam wizyte u prowadzącego, pewnie zagadam o zwolnienie do pracy, i pewnie będzie chciał mi usg zrobić by móc co wpisać w zaświadczenie ;-)

wagą się nie przejmuj :-) święta się zbliżają i pomyśl ile łakoci będzie na stole :laugh2:
 
Witam mamusie!!!!
Ja dzis mialam juz ostatnie usg....no i waga dzieciaczkow to 2850g i 2930g. Lekarz powiedzial ze jest bardzo zadowolony i ze maluszki w ostatnich 2-3 tygodniach prawie nie przybieraja na wadze....najwiekszy przyrost jest miedzy 30 - a 35 tygodniem.

No i jezeli nie urodze do 11.04 to bede miec tego dnia wywolywany porod, a wiec mam juz date....teraz tylko musze czekac na decyzje moich lokatorow...:tak::sorry:.
 
Jolu kurczę zawsze zapomnę ci się zapytać....
ty masz mieć poród sn czy cc?
jestem ciekawa jak u ciebie podchodzą z porodem do mnogiej ciąży :tak:
 
Hej!:-)
pisałam już na ogólnym , bo jakos nigdy wczesniej tu nie zaglądałam:sorry:.
Miałam USG w 34.tygodniu i mały ważył 2,166kg. Niewiele, ale ważne, że w normie:tak:....
Dla porównania: w 27.tygodniu ważył 1,2 kg.
 
reklama
A to moja kruszynka jest..... drobniutka kobitka....

w 28 tygodniu - 900g
w 36 tygodniu - 2000kg
 
Do góry