reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

Barmanka.....masz racje ja to juz teraz wiem ze to moze byc w kazdej chwili.....tylko kiedy:confused:? Walizka spakowana, maz bez telefonu sie nigdzie nie rusza......no a ja siedze sobie w domku i czeeeeeekam!
Powiem Ci ze skurcze mam juz bardzo czesto....no ale zobaczymy jak to bedzie!
A jesli chodzi o suwaczek.....hmm w niedziele bedziemy miec pierwszy dzien z 37 tygodnia, wiec juz nie jest zle bo mowia ze to juz prawie ciaza donoszona.

A jesli bedzie sie cos dzialo to Iwee ma moj numer telefonu i na pewno dam Wam znac......mam nadzieje ze beda to same dobre wiadomosci:tak:.

Glaski dla brzuszkow!
 
reklama
Jolu - po części to ci zazdroszczę że niebawem będziesz już po, i będziesz tulić swoje dwa maleństwa...
mogę sobie tylko wyobrazić to podekscytowanie które jest teraz u was :-) tym bardziej jak sama napisałaś - że przy bliźniaczej ciąży ten tydz który ty zaczynasz uważa się za donoszony i mamusią rodzą ;-)
a ty będziesz miała cc czy sn? bo jakoś nie pamiętam...:zawstydzona/y:
to dobrze że Iwee nas powiadomi - i przestań gadać głupoty - oczywiście że będą to SAME DOBRE WIEŚCI :-) :tak:
 
Jolu ty juz w tej chwili jesteś bardzo dzielna, nie wyobrażam sobie ,że przy porodzie mogłoby byc inaczej :)
dasz rade kochana...
 
Moja córeczka w 33 tygodniu na USG ważyła 2030 g.

Nie przywiązujcie jednak do tego zbytniej wagi. Teraz leżałam w szpitalu i ta waga jest naprawde "na o" zalezy jak sie zrobi pomiary.
jedna dziewczyna w 36tc miala dziecko 2400 g, tydzień pozniej ważyło 2200 g(!!) a kolejnym tygodniu urodziła i juz na wadze było 2740g.

(przy czym wiadomo ze w brzuchu dziecko nie schudło;-))
 
reklama
Do góry