reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
Boziu Moniq a Ty znów swoje.... ja wierzę ze masz jakieś animozje co do swojego wyglądu bo wiadomo ze ciało kobiety po ciąży zmienia się nieodwołalnie ale przecież Ty jesteś szczupła....ja kompletnie nie rozumiem dlaczego piszesz o sobie kloc????:szok:
Skoro jak mówisz skalujesz zdjęcia przed publikacja to nie rób tego, będziemy mogły zobaczyć Cie taka jaka jesteś ....a i tak wydaje mi się ze nie będzie się czego czepić.
Czy na prawdę mamy pokazać Ci zdjęcia naszych brzuchów byś poczuła się lepiej?
Chce zaznaczyc ze ten postulat to nie reprymenda tylko wielka prosba bys spojrzala na siebie mniej krytycznie bo jestes piekna kobieta i niejedna po ciazy chciałaby wygladac tak jak Ty. :tak::tak::tak:
Wiem, wiem jestem mistrzynią takich elaboratów ale bardzo Cie lubię a w moich oczach zaczynasz wychodzić na marudę . Tylko błaaaaagam się nie obraź...bo kolejnego elaboratu już nigdy nie napisze :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Do góry