reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga malenstw

reklama
trzmiela:baffled:nie widziałaś Ami ona waży 18 i ma 110wzrostu:baffled:baba z niej a nie dziewczynka(choć gruba to raczej nie jest):sorry2:

Trzmiela, bo do tej pory Pszczola plasowala sie pod wzgledem wagi i wzrostu w sierpniowych ogonach, a teraz nie dosc, ze sie zaokraglila widocznie, to jeszcze wyciagnela:tak:
 
Mada, czym Ty Ami "futrujesz", ze taka wielka? :szok::-D;-)Wzrost ma imponujacy! Wow! :szok::tak::szok: 110cm, na 110 cm ubranka sa przeznaczone dla 4 letnich dzieci. Niezle, modelka Ci rosnie z takim wzrostem :tak::-)

Dominique, pieknie Pszczolka sie rozwija :tak::-) Poleciala niezle do przodu :tak:

Sara przez chorobe i niejedzenie przez ostatnie kilka dni schudla przynajmniej kilo - odrazu widac...Mam nadzieje, ze apetyt jej wroci jak wyzdrowieje i szybko wroci do poprzedniej wagi :tak:
 
Sandra, u nas twardo ida ciuszki 110/116, mala ma jakies 105-107 cm wzrostu (raczej ta gorna granica) ale wazy jakies 21 kilo...
 
reklama
To moja Sara jakas taka "chucherkowata" :baffled::-p
Przed choroba wazyla chyba 15kg, nie pamietam dokladnie (teraz pewnie spadla do jakichs 13-14:sorry2:) i ma jakies 91cm dopiero :sorry2:(w ogole nie rosnie wg miarki na scianie, nie wiem jak to mozliwe, bo spodnie ma coraz krotsze :-p)
 
Do góry