reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga malenstw

ciekawe ile wzrostu będzie maiła Alka jak dorośnie, stopa na razie 16 cm:-p
a tak poza tym to pięknie sierpniaczki rosną:-):-):-)
 
reklama
A u nas niewesolo. Lekarka na bilansie stwierdzila, ze Jagoda ma duza nadwage i ze wpada juz w otylosc :zawstydzona/y::-(- wzrost zapisaly 92 cm (tylko ze Jagoda miala ugiete nozki bo sie bala, a jak ja w domu mierzylam to miala 95 cm... :baffled:) a waga 19.200 ... No i kazala przejsc na diete.
Zla jestem i bede szukac innego lekarza bo ta nasza to glupie babsko, wiecej na watku lekarskim
 
reklama
hihi u nas podobnie mala sie nie chciala za nic polozyc :D na sile kladlam lobuza :D wiec tez mi sie wydaje z emiala ugiete nozki ale :D olac tam nastepnym razem moze sie lepiej zmierzy ;)

karoo-kp caluski wam przesylam - zobaczysz ze Jagodzianka szybko zrzuci te zbedne kiloski!!!:)
 
Do góry