reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

reklama
Aha czyli to jest norma:)))To fajnie bo juz myslalam,ze ma jakos olbrzymia stope...
 
Agus, trudno to nazwac normą. Kazdy bucik tak naprawde jest inny. Marika na poczatku w tym samym czasie nosiła sandałki 19 i bucik taki typu adidas 21. Taka była po prostu rozmiarówka. Teraz nowe buty akurat wyszlo tak ze zimowe ma 22 i adidaski 22 ale z innego typu mogło by sie okazac ze ma 20 albo 23 :-) Takze chyba lepszym wyznacznikiem jest długosc stopy w cm i tu Marika ma ok 13-14 cm :-)
 
Ines ma racje,co firma to inny rozmiar.Ale zetpolki ma chyba kazde dziecko?Julia ma je po domu i to własnie ich rozmiar podałam 22 i kozaki mam ccc i tez sa 22.Mysle,ze Zetpol ma najbardziej wiarygodna numeracje:tak:i certyfikat zdrowej stopy:-)
 
Ja jej od poczatku kupuje Bafado i tez jestem zadowolona i tez maja certyfikat zdrowej stopy.Wiem,ze wazna jest dlugosc stopy Oliwka ma tak wlasnie 13,5 cm i kazda firma ma inna rozmiarowke,niestety,ale jak jej zakladalam rozmiar mniejsze kapce od tych co chodzila po dworzu to jej sie na paluszku zrobil slad brzydki czerwony i okazalo sie ze kupowalam dziecku za male kapcie...gllupia matka ze mnie,ze dopieru pozniej sie kapnelam.Na szczescie juz jest oki i zadnych sladow nie ma...dlatego jestem taka uczulona...
 
reklama
Do góry