reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

mamokubusia jak ma dobre parametry krwi, energię do zabawy i td. to nie ma się czym przejmować. Moja sis całe dzieciństwo miała "niedowagę" w stosunku do standardów, była wysoka i niezwykle szczupła (pamiętam, że zawsze kolanka jej sterczały tak zabawnie bo takie miała nóżki chudzinki;-))
Gosia mierzy 97 cm (ciuszki kupuję na 104cm, bluzki 98 jeszcze niektore mogą być, ale spodnie 98 ma sporo za krótkie - dziś kupiłam 104 i długość jak na Nią szyte), waga około 13,7 kg.
 
reklama
No wlasnie, moj Kuba ma az za duzo energii (ale ktora mama 2latka tego nie powie):-D Caly dzien biega, bawi sie, tlumacze sobie, ze poprostu spala duzo ale - wkurzaja mnie jakies takie stwierdzenia - ze chudzinka. Dziecko dziecku nie rowne, wiem. Dziekuje za pocieszenie;-)
 
Mamokubusia Dawidek wazy 13,7 a ciuszki nosi na 98 ... ale byl okres ze nie chcial przeskoczyc z waga wyżej niz 12 kg ... tak jak piszesz Ty i Blue energia rozpiera te Nasze maluchy ;-) ... i wydaje mi sie ze taka waga jest ok :tak: ... bo gdyby faktycznie bylo cos nie tak to by napewno nie byly takie ruchliwe ;-)
 
Moje dziecko to jakiś kolos normalnie :szok:...ostatnio kupowałam jej bluzeczki na 110 - są w sam raz i na 116 - ciut, ale tylko ciut za duze :baffled::baffled::baffled:
 
Moj Kuba tez wazy 13-13,5 i nosi rozmiar 98 ,sporo je ,ale znow nie usiedzi na miejscu, z mezem sie smiejemy i wolamy na niego" trzy sekundy"bo dluzej nie usiedzi:tak:
 
Julia od bilansu 2 latka cały czas wazy 17kg.Widze natomiast ze rosnie jak na drozdzach.Ubranka kupuje na 104 albo 110.Kolezanka kupiła jej bluze na 116 i jest tylko troszeczke za duza.Po prostu zalezy rozmiar od firmy.
 
a oto wymiary Haneczki z wczoraj:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
waga: 13,600
wzrost: 90 cm
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jeju jak ja sie ciesze,ze nie dosc ze nadgonila rowiesniekow,to teraz jeszce idzie z nimi leb w leb z waga... :-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej! Widze wic ze "trzynastek" jest sporo! W takim razie chyba niepotrzebnie sie martwilam:-):-):-) Zawsze sobie probuje mowic, ze skoro moj Kuba jest tak aktywnym dzieckiem, biega caly dzien, szaleje na maxa to z jego dieta jest chyba ok (jak ma tyyyyle energii)! Nie wiem czy pisac o tym w tym watku ale... zauwazylam, ze zaczal od tygodnia lepiej jadac, mam nadzieje ze "zmeznieje" bo taki kurczaczek z niego.:-D
Aha, jesli chodzi o ubranka - prawie wszystkie, ktore ma Kuba sa zakupione w Irlandii, nie ma tam rozmiarow jak u nas( 92,96,102 itd) tylko sa podane wiekowo (np od 2 do 3 lat). Moj Kuba nosi wlasnie od 2 do 3 lat choc uzywamy tez takich na 18-24 mcy. Śmialam sie nawet ostatnio, ze dzieci w Irlandii sa troche inne od polskich:-D Strasznie waskie sa spodnie ale nogawki maja na 2 metry:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój Kuba tez ma coś koło 13kg, kupuję ubranka na 98cm, ale są jeszcze trochę za duże...buty rozmiar 22...

Mamakubusia85 a mi własnie te irlandzkie spodnie bardzo odpowiadają, bo Kuba jest chudy, a większośc spodni które mu tu kupuję to jest strasznie szeroka w doopce i musze mu szelki zakładać:baffled:
 
Do góry