reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

ja rozstepy dostałam dopiero po porodzie na posladku, ale chyba juz go nie ma haha przynajmniej jak sie odwracam to nic nie wiedze oprocz wielkiej dupy hehe
 
reklama
nie no naprawde powiekszyłam sie na zadku :) ale jak urodze to sie wezme za siebie :) <jasne tak samo mowilam w pierwszej ciazy> :)
 
akwa jaka nazwa? :)

happymum - w rossmanie jest specjalna półeczka z kosmetykami dla przyszłych mam, kupiłam tam też krem na celulit ale niestety ma taki zapach, że nie jestem w stanie go używać :no:

ja postanowiłam dbać o siebie cały czas, bo lepiej zapobiegać niż później się wygrzebywać, zwłaszcza, że później będę przecież zajęta Dzieciaczkiem a teraz mam jeszcze czas tylko dla siebie
 
Ja zaczynalam druga ciaze od 59kg./160cm Teraz mam 58,2kg. Mam zamiar przytyc troche mniej niz w pierwszej ciazy. Chociaz wiem jak trudne jest trzymanie sie tego celu... pierwsza ciaza to 18kg+, z czego zostaly mi 3kg. ufff ciezko bylo zrzucic... no nic zobaczymy w czasie czy sie uda...



 
Ostatnia edycja:
reklama
jesli chodzi o moja wage to ja 3,5 miesiace temu w dniu mojego slubu wazylam 62kg, jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to bylo 68, od tamtego czasu przytylam 2,5. chcialabym tak maksymalnie przytyc 12kg w sumie, ale nie wiem czy sie uda. nie jem jakos tak bardzo duzo, na poczatku wogole nie moglam jesc, a teraz wszystko to na co mamy ochote :)
 
Do góry