reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

po porodzie 6kg mniej... skóra na brzuchu straszna he.. wisi jak u babci starej.. Ale z dnia na dzien jest coraz lepiej bo macica sie obkurcza i brzuch zaczyna jakos wygladac.. ale wiadomo na to trzeba czasu zeby bylo jak wczesniej... rozstepy po porodzie zmienily kolor .. nie sa juz fioletowe ani rozowe tylko blade ale niestety ciagle widoczne
O skórze jak u babci Wam pisałam - smaruj, masuj i brzuszek wróci do formy:tak: Rozstępy białe to już inna historia - tego już żadnym kremem nie zlikwidujesz niestety, bo białe to stare, trzeba było reagować jak się pojawiły a teraz to już będziesz miała pamiątkę;-)
 
reklama
Pieszczoszka wiem o czym mowisz bo ja tez sie smaruje od poczatku ciazy a rozstepy pojawiły sie teraz w ostatnim miesiacu ciazy. Z doswiadczenia wiem ze jak juz sie pojawiły to jakas czesc ich na pewno pozostanie bo zlikwidowac ich nie idzie do konca, no chyba ze laserowo albo jakimis powazniejszymi zabiegami. Kremy tylko wyłagodza i poprawia stan skory. Jeszcze wyprobuje ten aloes a ktorym ktoras z was wspominała.
 
9 kg do przodu jak na dzisiaj :szok: mam obawy żeby dużo wiecej nie przytyć, jdenak jeszcze miesiąc... chociaż teraz czas mi tak leci szybko że pewnie raz dwa malutka będzie z Nami :):)
 
Ja po szpitalnej diecie schudłam 2 kg i teraz od początku ciąży, nadal jestem na plusie tylko 2 kg. I nie sądzę żeby to się zmieniło do końca ciąży :-D Za to, na pocieszenie dla was- cały brzuch mam czerwony, poryty rozstępami okrutnie.
 
Mi też jakoś to dynda :) W zeszłym tygodniu na wizycie było +8 ale biorę poprawkę ze względu na obrzęki. Poza tym co mi to da, że będę ciągle o wadze myślała? A tak jest bez stresu. Jem to na co mam ochotę bo po porodzie może być różnie.
 
Ale jak się startuję z wagą 83kg przy marnych 160cm wzrostu to się można cieszyć że się mało przytyło ;) Co innego gdybym mniej ważyła. A nie ograniczałam się z jedzeniem, teraz tylko dietę ze względu na cukier mam ;)

Ja się za to rozstępami nie przejmuję, smarowałam się, ale mam skłonności do nich, poszły mi nawet pod kolanami :szok::szok:
 
wy się wagą przejmujecie? ja jestem w 36 tygodniu prawie, a od poczatku ciąży już ponad 20 kg przytyłam. Na poczatku się przejmowałam ale przestałam bo bym się chyba załamała. Nic na to nie byłam wstanie poradzić, a głodzic się nie mam zamiaru, bo tylko to mi zostało.
 
reklama
ja tam mam 21 od początku ciazy ale też się już tym nie przejmuję zwłaszcza że od 2 tygodni się nie ograniczam ale też nie przytyłam :-) za 2 tygodnie góra 3 waga będzie leciała już w dół
 
Do góry