reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

Ja juz 3 dni w wc nie bylam wiec widac do tez na wadze...+10 dzisiaj. Mysle, ze spadnie jak pojde do wc.
Nadal nie jem po 18, za to w dzien nie odmawiam sobie niczego.
W brzuchu 94cm.
 
reklama
na zaparcia niby dobre suszone sliwki albo np.zalac 4-6 suszonych sliwek na noc goraca woda i pozniej rano wypic ta wode:tak: no i standardowo picie letniej wody rano na czczo albo jedzenie jogurtów z otrebami. trzeba probowac wszystkiego zeby sie nie dorobic hemoroidów :baffled:
 
Ostatnia edycja:
musze sprobowac metody na sliwki i zsiadle mleko bo jogurty naturalne i otreby nie pomagaja mi ostatnio
 
Katasza rzeczywiscie o kiwi zapomnialam przeciez z 2-3 tyg temu miałam taka ochote ze codziennie musialam zjesc z 3-4szt kiwi i rzeczywiscie problemu nie miałam. Jutro wybiore sie na zakupy po kiwi i zsiadle mleko. Pewnie w podwojnej dawce od razu pomoze hihihihihi mam tylko nadzieje ze calego dnia w wc nie spedze :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny tylko i wylacznie siemie lniane! I to nie mielone tylko nasionka codziennie rano na czczo lyzeczka lub dwie podgotowane na mleku lub wodzie. Ja wiem, ze to jest idealne ale nie stosowalam do tej pory i mam...hemoroida na wierzchu :( nie mowiac o tym, ze w ogole nie wiedzialam, ze je posiadam wewnatrz;)

Dzis siemie lniane na mleczku bylo z rana, wieczorem siemie dodane do musli i kibelek zaliczony. Teraz codziennie rano bedzie siemie, mama mi dosyla druga ture bo kobitka jej to polecila w aptece na moj przypadek a mama myslala, ze nie mam wiec bede miala zapas.
 
reklama
Do góry