reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

Mnie by czytanie nie urządzało bo po pierwsze mam łazienkę bez okna ,a po drugie bardzo wzrok mi siada w ciąży
 
reklama
Kiwi,jak najbardziej!A gruszki,nikt o gruszkach nie pamieta? Ja przez to brane zelazo mam problemy z pojsciem do wc,ale wystarczy gruszka raz na 2 dni i libeeeeroooo ;-)
 
Ja nie miewam zaparc:no:Czasami sie zdazy ze nie odwiedzam kibelka w tym celu ale przez 1 dzien tylko:tak:Od poprzedniej ciazy tak mam ze codziennie robie:tak:Mam nadzieje ze po porodzie mi sie nie zmieni,bo po pierwszym sn mialam problem i to bardzo duzy:-( Juz nawet próbowałam w goracej wodzie zrobic :zawstydzona/y:,ale sie nie dalo:no:
 
kiwi ani jablka nie dzialaja bo jedynie powoduja wzdecia, woda tez na nic sie nie zdaje.
sliwki suszone probowalam i sok sliwkowy tez i nic.
Teraz siemie lniane codziennie i jak narazie co 2dzien odwiedzam wc;) jest w miare ok!
 
kiwi ani jablka nie dzialaja bo jedynie powoduja wzdecia, woda tez na nic sie nie zdaje.
sliwki suszone probowalam i sok sliwkowy tez i nic.
Teraz siemie lniane codziennie i jak narazie co 2dzien odwiedzam wc;) jest w miare ok!
na kazdego co innego działa . mi zwykla woda na czczo pomaga i sliwki to tez juz moj sprawdzony sposob :tak:
 
najadlam sie kiwi przed wczoraj i wczoraj i od razu ulzylo, jednak dla mnie to jest niezawodny sposob :-D
 
W temacie dziś 12,5kg
Postanowiłam nie jeść słodyczy, ale przechodziłam obok mojej ulubionej cukierni i nie mogłam sie powstrzymać
 
reklama
Do góry