reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

Troszkę mniej piję, ale odwodnieniem ciężko to nazwać, ważyłam się najpierw w szpitalu, sądziłam że albo coś z ich wagą nie tak jest albo z moją. W domu się potwierdziło, a ważę się rano, tak żeby były jak najbardziej miarodajne wyniki (przyzwyczajenie z czasów odchudzania ;-)). Wizyta dopiero 5 marca, zastanawiam się czy pani doktor mnie o odchudzanie nie posądzi ;)
 
reklama
Tak spaść hm trochę niepokojące.Ja jak miałam podejrzenie o cukrzycę to półtora miesiąca nic nie przybrałam ,a obecnie przybieram tak standardowo 2 do 2,5 kg
 
u mnie juz 9kg na plusie po dzisiejszym wazeniu. i jeszcze sie pączkami tesciowej opycham :/ chialabym jeszcze maksymalnie 3kg przytyc do konca zeby nie przekroczyc 80kg :) watpie ze sie uda ale zobaczymy :)
 
Little_Nina ja przez problemy z brzuszkiem,tez schudlam...dzis -2kg :sorry2:Podejrzewam,ze jezeli nie przytyje,to po porodzie bede ponad norme na minusie,szkoda tylko ze kg spadaja,a tluszczyk sie odlozyl tam gdzie nie powinien.
 
U mnie się zatrzymało na szczęście, a już się niepokoiłam ;) 84kg jest, czyli od początku mam +1kg. Po raz pierwszy w życiu lubie swoje ciało, mimo rozstępów na brzuchu :-D
 
little nina nie tyjesz bo masz nadwage ogolnie i maluszek ma z czego pobierac zapasy:) wiec bez obaw, wszystko jest ok.
Ja w pierwszej zaczynalam od 70kg, na poczatku schudlam do 68 a w dniu porodu mialam 75.

Teraz mam juz 9 na plusie a zaczynalam od 53. narazie waga stoi, ale podejrzewam ze maluch ma juz z czego pobierac wiec moze nie bede juz tak szybko tyla jak na poczatku. Wielka nadzieje mam;)))
 
little nina nie tyjesz bo masz nadwage ogolnie i maluszek ma z czego pobierac zapasy:) wiec bez obaw, wszystko jest ok.
Ja w pierwszej zaczynalam od 70kg, na poczatku schudlam do 68 a w dniu porodu mialam 75.

Teraz mam juz 9 na plusie a zaczynalam od 53. narazie waga stoi, ale podejrzewam ze maluch ma juz z czego pobierac wiec moze nie bede juz tak szybko tyla jak na poczatku. Wielka nadzieje mam;)))

Nie niepokoiłam się nie tyciem, bo wiem że mam taaaakie zapasy że spokojnie starczy, niepokoiłam się tylko tym że w ciągu tygodnia zleciało mi błyskawicznie 2,5kg ponad ;-)Ale chyba się nadrobi bo faktycznie luteina sprawia że wiecznie głodna jestem, nawet na słodycze mam ochotę.

A małym przyrostem wagi nie niepokoję się, chociażby dlatego że mam zdecydowaną nadwagę, a teraz widzę że całe ciało mi chudnie, tylko brzuch rośnie. Spodnie luźne, na twarzy nie wyglądam już jak chomik ;)
 
reklama
little nina no wiec jest duza szansa, ze po porodzie bedziesz miala tak jak ja.. w 3 tyg z 75 spadlam do 58 :-D a pozniej juz z gorki:-)
Ja teraz tylko slodkie jem...obiady moga nie istniec, chyba ze na slodko ;-) czekolada i wszystko z nia zwiazane;-) paczki, ciasta, mmm...
 
Do góry