reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

kilkolek wstaje o 8 albo po 8 wiec jakbym tak miala chodzic spac pozniej to rano bym oczu nie otworzyla i warczala na wszystkich caly dzien;) zreszta czasami wieczorem juz nie ma co robic wiec chcac nie chcac ide spac.
 
reklama
U mnie dzis po wazeniu wieczornym +9, z ta waga rodziłam syna -64 kg (matko sentyment mam czy co do tej wagi:-D) mam nadzieje ze zrzucanie bedzie łatwiejsze teraz bo tak jak piszecie bedzie wiosna, lato - wiecej spacerow. Poza tym do ogarniecia dom i starszak wiec nie bedzie czasu na wcinanie bez opamietania:zawstydzona/y::confused2:
 
Dziewczyny, wiecie może czy luteina może powodować chudnięcie?! Biorę od tygodnia, na wadze już 2,5kg mniej nagle :|
 
little nina ja od początku ciąży do 22tyg byłam na luteinie i zdecydowanie mogę powiedzieć że nie chudłam a wręcz przeciwnie oczywiście....;-)
 
little nina ja od początku ciąży do 22tyg byłam na luteinie i zdecydowanie mogę powiedzieć że nie chudłam a wręcz przeciwnie oczywiście....;-)
No właśnie tak czytałam, że ew. można przytyć. Już zgłupiałam :szok:

Przed szpitalem ważyłam 86kg, w szpitalu zaczęłam brać luteinę, w chwili obecnej jest 2,5 kg na minusie po zaledwie tygodniu :| Jedyne co się zmieniło to ta luteina, a jem wręcz więcej i jestem mniej aktywna :szok:
Na chwilę obecną mam tylko 0,5kg na plusie od wagi startowej :szok:
 
Little - nina - ja i po luteinie i po Duphastonie tyłam pięknie, jak mięsna jałówka... Szukaj gdzie indziej, choć na ulotce pewnie masz napisane, że "wahania wagi" a nie wprost, że tucz:)

Ja po wizycie w szpitalu w 22 tc też dostałam luteine, brałam mniej niz zalecono a własnie niedawno ją sobie samodzielnie całkiem odstawiłam, bo nie pomogła na moje problemy. Nie polecam oczywiście zaprzestania - ona generalnie na ciążę dobrze wpływa, ale ja jestem zwolenniczka naturalnego życia i nie lubię brać leków "na wszelki wypadek". no-spy jeszcze nie brałam, choć brzuch twardnieje czasem - po prostu się kładę i przechodzi od razu, na szczęście.
 
Ja rezygnować nie będę, znacznie lepiej się czuję i w ogóle nie odczuwam już twardnienia brzucha, jadę na 2x1 luteinie dowcipnie i 3x2 no-spie. A ten spadek wagi mnie martwić zaczął, no bo 2,5kg w TYDZIEŃ? A apetyt dopisuje :-D
 
reklama
Ja po luteinie tez nie chudlam a bralam ja przez caly pczatek ciazy.Moze ta twoja waga zglupiala albo odwodniona jestes,moze na kolejnej wizycie zapytaj gina.Ja przez ostatni ponad miesiac przytylam 300 gram a dzidzia urosla duzo wiecej wiec moze tak powinno byc...
 
Do góry