reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
W 2 dniu, lekarz kazał 2-3 zrobić więc pojechałam dziś bo jutro służba
No to tak, wskaźnik Homa wychodzi Ci ok 2.8 - dość sporo, wskazuje na IO, LH I FSH dość niskie mimo że w normach, stosunek lh do fsh tez taki sobie, 0.6, lepiej jak byłby bliski 1. Estradiol ok, tsh duuużo za duże. Progesteron nie wiem bo nie wiem jaki jest sens badania proga w pierwszej połowie cyklu.
 
Hmm… joma wychodzi Ci takie
Krzywa z oznaczeniem insuliny i glukozy wszzystki wyjaśni, ale powiem Ci, ze przes poprze i ciąża miałam niemal identyczne wyniki i zaszłam w drugim cyklu z metformina, która brałam cała ciąże i Niestey od 8 tyg miałam cukrzyce ciążowa.
Trzymam kciuki za telewizyte u dobre pokierowanie ❤️
 

Załączniki

  • 9BEACF4B-C413-48EC-9724-73C7451539F6.png
    9BEACF4B-C413-48EC-9724-73C7451539F6.png
    82,1 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry