reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
A jednak 7 ciąża na pokładzie. Trzymajcie kciuki żeby w końcu się udało. Przede mną bardzo długa droga oby ze szczęśliwym zakończeniem.
Ciekawa jestem o której będą wyniki wczorajszych badań.
Pierwszy zastrzyk poszedł w ruch z progesteronem się jeszcze wstrzymam.
Zobacz załącznik 1457140Zobacz załącznik 1457141
cudowna wiadomość od rana.
Trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Znasz powód dlaczego wcześniej się nie udawało? Przepraszam, ale umknęła mi Twoja historia.
 
@olka11135
W dniu urodzin twoich życzę
Niech wy*ucha cię twój mąż
I tak bardzo liczę skrycie
Że zapewni ci tym ciąż!
Przez 9 miesięcy aby życie twe
Było nudne i pełne malutkich ciuszków
Od jednego do drugiego usg
I urodziła nam tutaj tuzin różowych maluszków!!!
Sto lat sto lat!
 
cudowna wiadomość od rana.
Trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Znasz powód dlaczego wcześniej się nie udawało? Przepraszam, ale umknęła mi Twoja historia.
Powiem tak pokrótce, bo jestem w pracy i nie za bardzo mam czas się rozpisywac. Główne przyczyny to APS, przegroda w macicy, wada zarodka, IO, życiowy pech.
 
reklama
A jednak 7 ciąża na pokładzie. Trzymajcie kciuki żeby w końcu się udało. Przede mną bardzo długa droga oby ze szczęśliwym zakończeniem.
Ciekawa jestem o której będą wyniki wczorajszych badań.
Pierwszy zastrzyk poszedł w ruch z progesteronem się jeszcze wstrzymam.
Zobacz załącznik 1457140Zobacz załącznik 1457141
Oficjalnie gratuluję 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😋🥰😋😋😋ZARAŻAJ moja temperatura poszła mocno w górę, moze akurat za te 8 dni i u mnie coś się wreszcie odwróci ☺️
 
Do góry