reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Słuchajcie, a używa może któraś taki kubeczek? Macie może jakieś opinie? Ja zamówiłam... 🙉 Pod wpływem chwili 😂 ale kto wie hahhaha 🤞
 

Załączniki

  • IMG_20221016_122035.jpg
    IMG_20221016_122035.jpg
    66,5 KB · Wyświetleń: 83
Nic nie widzę nawet z filtrem 🥺
Ja widzę mniej więcej tu gdzie strzałka i to nie jest taka typowa kreska więc jej nie zobaczysz bo to nie ciążowa, to takie szare miejsce na kreskę które wiele dziewczyn bierze za "ciążę" bo widać to np pod światło lub pod kątem. Widziałam dużo takich wątków z takimi "kreskami" i teraz wiem o co im chodzi.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221016-123951_Gallery.jpg
    Screenshot_20221016-123951_Gallery.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 56
Patrząc po konstrukcji tego kubeczka, to równie dobrze można sobie wepchnąć zwiniętą chusteczkę 🙅‍♀️🙆‍♀️

Albo kubeczek menstruacyjny😂
I jak sak producent twierdzi ich jedyna przewaga nad kubeczkiem (który kosztuje grosze i przynajmniej ma jakąś mądrą funkcje) to materiał z jakiego jest stworzony bo... Jest BEZPIECZNY. Tak jakby kubeczek był robiony z asfaltu😂
 
Albo kubeczek menstruacyjny😂
I jak sak producent twierdzi ich jedyna przewaga nad kubeczkiem (który kosztuje grosze i przynajmniej ma jakąś mądrą funkcje) to materiał z jakiego jest stworzony bo... Jest BEZPIECZNY. Tak jakby kubeczek był robiony z asfaltu😂
Być może można strzelać z tego ogonka ;-). Naciągasz cięciwe i bziuuuuu, cała zawartość wystrzeliwuje do szyjki macicy ;-).
 
reklama
Do góry