reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Moja kumpela jest 3/4 życia wege, jak przeszła na weganizm to przytyła 6 kg 😀 ja na diecie bezmięsnej waliłam w siebie tyle węgli, ze szok 🤣
A ja jadę w poniedziałek do Klimasa ❤️❤️❤️ Już się nie mogę doczekać, mam nadzieję zgubić z nim przynajmniej 25kg 😀
Ja ma jadłospisy z vitalii, od dietetyka keto i ze strony ketoonline a nawet z jakies str z ćwiczeniami ...takze, jesli któraś chce, to moge podzielic się, choc wiadomo, ze indywidualnie najlepiej.
 
Ej ale ten węch i smak wróci? 🥺
Całe życie cierpię na nadwrażliwością zapachową, ale jednak wolę to niz brak węchu. Kurvva nawet człowiek nie wie czy nie pije kawy z jakimś skiziałym mlekiem 😭
Mojej mamie wrócił po dwóch tygodniach.
Przez kilka miesięcy miała taki nieco słabszy.

Ja mam kolekcję kilkudziesięciu flakonów perfum, więc boję się, że na jakiś czas nie będę mogła się nimi cieszyć, a zapachy są dla mnie bardzo ważne☹️. Lubię ładnie pchnieć.
 
Mojej mamie wrócił po dwóch tygodniach.
Przez kilka miesięcy miała taki nieco słabszy.

Ja mam kolekcję kilkudziesięciu flakonów perfum, więc boję się, że na jakiś czas nie będę mogła się nimi cieszyć, a zapachy są dla mnie bardzo ważne☹️. Lubię ładnie pchnieć.
Kilkudziesięciu?! Ja mam trzy... :D Jakoś nie mogę sobie znaleźć zapachów, które mi się autentycznie podobają. Za słodkie albo za drogie :p
 
Odebrałam dziś testy owu i zrobiłam jeden z ciekawości, bo niby według jednej z aplikacji dziś owu 😂
Ja dzis tez zrobilam 2 teraz no podobno ovu i goooowno. Haaa chyba najlbledszy od początku sikania...ze wszystkich
 

Załączniki

  • 16650827881841149822953543480065.jpg
    16650827881841149822953543480065.jpg
    635,4 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry