reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

I ból od owu się dziś nasilił dziś.
To tak jak mi też dzisiaj bardziej odczuwam ból...trudno to określić...Ale też właśnie dzisiaj mocniej nawet mój partner dziś zauważył ze coś jest nie tak aż wzięłam sobie apap.Ale jak to apap nic nie pomógł...do tego miałam gości cały dzień i człowiek musiał siedzieć choć najchętniej spała bym cały dzień...
 
reklama
To tak jak mi też dzisiaj bardziej odczuwam ból...trudno to określić...Ale też właśnie dzisiaj mocniej nawet mój partner dziś zauważył ze coś jest nie tak aż wzięłam sobie apap.Ale jak to apap nic nie pomógł...do tego miałam gości cały dzień i człowiek musiał siedzieć choć najchętniej spała bym cały dzień...
To się mi wydaje że u Ciebie zafasolkowało. Trzymam kciuki
 
Dzięki asik już się przyzwyczaiłam że nic mi nie wychodzi tak jak bym tego chciała. Potrzeba mi cudu
Też mam takie momenty jak ty dzisiaj nie tylko my zresztą...w końcu nam się uda :)a ty masz już dzieci czy starasz się o pierwsze...ja mam syna 11 lat..i widzisz przez tyle lat człowiek nie wpadł i nic sobie z tego nie robił nie zastanawiał się dlaczego tylko się tym cieszył a teraz kiedy człowiek gotowy to musi cierpieć...mam też za sobą 2 poronienia...mam tyle obaw przed ciąża i związanych z nią ze szok ale proszę boga o to aby było zdrowie i siła walki...bo czasem już brak nadzieji...Ale dobrze że partner jest wyrozumiały i wspiera mnie bardzo..
 
Też mam takie momenty jak ty dzisiaj nie tylko my zresztą...w końcu nam się uda :)a ty masz już dzieci czy starasz się o pierwsze...ja mam syna 11 lat..i widzisz przez tyle lat człowiek nie wpadł i nic sobie z tego nie robił nie zastanawiał się dlaczego tylko się tym cieszył a teraz kiedy człowiek gotowy to musi cierpieć...mam też za sobą 2 poronienia...mam tyle obaw przed ciąża i związanych z nią ze szok ale proszę boga o to aby było zdrowie i siła walki...bo czasem już brak nadzieji...Ale dobrze że partner jest wyrozumiały i wspiera mnie bardzo..
Nie mamy dzieci to będzie pierwsze
 
Jednakowe dni cyklu hehehe jedziemy na tym samym wózku haha
A ha...to ty zapewne inaczej do tego podchodzisz choć w sumie pragnienia macierzyństwa się nie porównuje...Ale rozumiesz o co mi chodzi ..:)No jedziemy na tym samym wuzku i zobaczysz ze za 9 miesięcy będziemy może już na tym etapie ze będziemy sobie wysyłać zdjęcia maluchów na spacerach:) hi hi będzie tak wierzę w to!:)trzymam kciuki mocno mocno mocno✊✊✊✊✊✊
 
A ha...to ty zapewne inaczej do tego podchodzisz choć w sumie pragnienia macierzyństwa się nie porównuje...Ale rozumiesz o co mi chodzi ..:)No jedziemy na tym samym wuzku i zobaczysz ze za 9 miesięcy będziemy może już na tym etapie ze będziemy sobie wysyłać zdjęcia maluchów na spacerach:) hi hi będzie tak wierzę w to!:)trzymam kciuki mocno mocno mocno[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Mam taką cichutką nadzieję. Że się uda zobaczymy .... 12.10 beta wyjaśni wszystko chyba że dostanę wcześniej @.
Również trzymam kciuki za nas obie [emoji9][emoji9][emoji9][emoji9]
 
Cześć Dziewczyny :)
Jestem nowa na forum ale jak to się mówi w grupie siła.
Od kilku miesięcy staramy się o maluszka.
Moje cykle to zwykle 29-31 dni.
Dzisiaj jest dzień spodziewanej @.
Czy myślicie ze o tej godzinie warto jeszcze spróbować i testować? Czy poczekać do rana ?
@ brak... boli na @ brak...
 
reklama
Do góry